1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie moge kupić oryginalny kabel microsoft vga av?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rawison, Grudzień 31, 2011.

1. rawison

rawison Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam czy dostanę taki kabel np: w Tesco albo w Avansie (sklepie). Mieszkam w małej miejscowości i praktycznie nie ma takich sklepów z kablami itp. Nazwa miejscowości: Nakło nad Notecią. Jak by ktoś jeszcze jakieś sklepy wyszukał był bym bardzo wdzięczny. Chcę kupić oryginalny ponieważ kupiłem z allegro jeden i był to jakiś tani badziew...

2. Lotnik421 Xbox One

3. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jeśli nie znajdziesz w jakiejś rozsądnej cenie tego kabla to pomyśl o VGA BigBen. Swego czasu jeden z najlepszych kabli do podłączenia konsoli przez VGA. Popatrz na fora i popytaj, na allegro też powinien być. Nie ma co brać tych tanich podrób z chin w blistrach z allegro, lepiej dopłacić do bigbena i mieć jakość ważną przy analagu.

4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Vobis, Saturn , Media Markt w innych raczej nie kupisz najpewniej w Vobisie więc szukaj tych sklepów najbliżej siebie i zadzwoń zanim pojedziesz może uda ci się dowiedzieć czy mają na stanie . Cena w Vobisie to ok 120zł ja kiedyś w Saturnie albo w MM ( praktycznie to samo ) widziałem za 99zł , a sam kilka miesięcy temu kupiłem za 120zł . Powodzenia w szukaniu

BigBen to ta sama jakość , a nawet może lepszy od kabla M$ bo fajnie wygląda ;p i ładnie się zgina nie jest sztywny i cena taka sama jak M$ tylko z dostępnością możesz być ciężko ja mam taki w szafce ale raczej go nie sprzedam bo nie opłaca mi się .

5. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Znalazłem tego BigBena ale na żadnej stronie nie mają go na składzie....

6. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
  7. rawison

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki wielkie... Zamówię go ale czy nie będę miał z nim żadnych problemów??.

Musiał być wystawiony teraz jakoś bo po ilości pozostałych dni i wyświetleniach wnioskuję...

8. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja kiedyś na allegro ustrzeliłem oryginalny kabel MS za 35zł :D działa wyśmienicie i to nie była podróbka bo podróbkę taką miałem wcześniej i obraz był tragiczny a na oryginale jest super.

9. makyy97

makyy97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    PL
    Nie będziesz miał raczej żadnych problemów,śmiało zamawiaj.
    Jeżeli patrzysz na tą aukcję co podał skrzydel5,to możesz śmiało kupować,ma dużo pozytywnych komentarzy :)

Wczytywanie...

Poleć forum