1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie można kupić kopie zapasowe gier?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Centek, Styczeń 28, 2011.

1. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam... czy znacie kogoś na allegro lub gdziekolwiek, kto sprzedaje kopie zapasowe gier??
    Otóż ja z powodu słabego neta nie mam jak ściągać...
    A na pewno jest ktoś taki, tylko ja akurat nie potrafię znaleźć ... pomóżcie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kolegów nie masz?

4. kulka 11

kulka 11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam zalezy skąd jestes jak z pod warszawy to jedziesz w weekend na gielde i tam pytasz ludzi napewno kogos znajdziesz ale i tak lepiej sciagnoć ;p

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    że co ?? Chcesz płacić za kopie gier które są i tak nie legalne nie dość że jak cię złapią to palną ci za piractwo to jeszcze za kupowanie tego .

P.s na xbox 360 nie ma takiego słowa jak "kopie zapasowe" zresztą na PC też są one nie legalne .

Wczytywanie...

Poleć forum