1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie można teraz pobierać patche do gier?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gregoryfx, Grudzień 18, 2011.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, od jakiegoś czasu nie działa dobra strona z patchami do gier oto ona: marketplace.*****odder.com
    Gdzie można teraz pobierać patche? Podobnie jak wyżej podanej stronie po nazwie lub po identyfikatorze, lub w ogóle gdzie można znaleźć patche do gier?

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. byqu

byqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Domyślam się, że chodzi Ci o patche TU. Jeżeli tak, to wystarczy, że w google wpiszesz xbuc. Prawdopodobnie pierwszy wynik będzie tym czego szukałeś.

Sent from my Optimus Me using Tapatalk

5. grabuss

grabuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podpinam się pod temat jako że jestem świeżo upieczonym właścicielem konsoli mam pytanie w związku z patchami/dodatkami do różnorakich gier, jak wygląda wgranie takiego patchu do np. Fify 12 napiszę może jak ja to rozumiem wchodzę na xbuc szukam patcha do Fify 12 z regionem frre lub PAL ściagam najnowszego i kopiuje na pendrive po czym podpinam go do x-a i stamtąd instaluje ? Dobrze rozumiem czy nie jeżeli nie poprawcie mnie ;]

P.S Widzę że do fify 12 jest dużo patchy czym np,różni się taki patch Fifa 12 TU od Fify 12 TU 1?

6. byqu

byqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Wszystko było na forum, opcja szukaj nie boli.

7. grabuss

grabuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim bądź razie zapytam inaczej czy te patchę które są dostępne na tej stronie są także udostępnione w xbl?

Wczytywanie...

Poleć forum