Gdzie najlepiej kupić??? ;O

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Ta... Chcę kupić xbox 360... w Warszawie... ten czy wiecie gdzie jest... najtaniej... i gdzie są zestawy z grami np. xbox + fifa 09, xbox + gta 4
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
Kup w Playzone ja tam kupowalem Arcade z Ixreme 1.6 i gwarancją 3 miesiące za 850zł.
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Ale musi być Elite nie przerobione ;p.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
W Empiku są zestawy z grami, ale w necie możesz taniej znaleźć niż w Empiku.
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Znalazlem w playzone za 1200 jasper oplaca sie ;d???
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem dobry sklep w warszawie to Sklep PsxExtreme, zobacz se a stronkę

Konsole i gry Video, Sklep z Grami, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo, PSP, PlayStation 2, Gry :: Sklep PSX Extreme
 

Patrix

Banned
Użytkownik
Jasperki są bardzo dobre. Niektórzy na niego narzekają ale ja go polecam.Sam posiadam PREMIUM'a JASPER przerobionego i nie narzekam. Nic się nie tnie. Swojego kupiłem w Media Expert z przedłużoną gwarancją. 3 lata na konsole i 4 na rodda.
 

Groszek

Użytkownik
Użytkownik
Byłem dziś w psxxtreme jasper premium za 1047 + bornout paradise
 

Sanderus

Świeżak
Świeżak
Nowa konsola... Opłaca się ??

Witam znalazłem na Allegro taką konsole... Jaka jest wasza opinia? Opłaca się czy nie ?

xBox 360 elite 120GB xtreme 1.6 + 2x pad + prezent (718898541) - Aukcje internetowe Allegro
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie bardziej by się opłacało kupić wersję premium, ale to już Twoja decyzja
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
xBox360 arcade JASPER xtreme 1.6 + hdd 120GB krk (712658247) - Aukcje internetowe Allegro wolałbym bez tego drugiego pada za 300zł mniej ;)

Ewentualnie:

MICROSOFT Xbox 360 Premium w niskiej cenie! => podobno ktoś dzwonił i jest to jednak wersja 60Gb ale radzę się upewnić ;)
 

kamilozo

Użytkownik
Użytkownik
tyle ze ten z mix-a to raczej nie jasper tylko falcon ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Trzeba się dowiedzie;) Nawet jeśli to byłby falcon, 60Gb, z HDMI to by się opłacało ;) Ale to już mówię, kwestia dowiedzenia się czy to nie fałszywy alarm
 

Sanderus

Świeżak
Świeżak
Chyba kupie tego co Pablooo88 podał w pierwszym linku... Naprawdę ten się opłaca :D Byle by wszystko było według opisu :D

http://allegro.pl/item712658247_xbox360_arcade_jasper_xtreme_1_6_hdd_120gb_krk.html
 

bojlerbabci

Świeżak
Świeżak
Chyba kupie tego co Pablooo88 podał w pierwszym linku... Naprawdę ten się opłaca :D Byle by wszystko było według opisu :D

xBox360 arcade JASPER xtreme 1.6 + hdd 120GB krk (712658247) - Aukcje internetowe Allegro
Tez sie zastanawiam nad kupnem z tej aukcji ale powstrzymuje mnie ta gwarancja na 6 miesiecy i nie wiadomo czy zrywaja plomby przy flashowaniu moze ktos z was kupil klocka z tej aukcji jak to jest ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Plomby to na pewno muszą zdjąć, żeby dostać się do napędu i go przerobić ;) Ale dobrze, że dają swoją gwarancję
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Daja swoja gwarancje ale pewnie na przeróbkę nie na xboxa:D A plomby mogą zdjąć i przykleić z powrotem.
 

bojlerbabci

Świeżak
Świeżak
Mam jeszcze jedna podobna aukcje NOWY XBOX 360 ARCADE +DYSK 120GB- GWARANCJA- SKLEP (720723529) - Aukcje internetowe Allegro gwarancja 2 lata i nie wiem czy brac czy nie doradzcie cos moze ostatnio kupowalscie tez i macie jakas ciekawa oferte :)
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik

bojlerbabci

Świeżak
Świeżak
 

Do góry Bottom