1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie najlepiej zrobić reballing?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez yoshipl, Styczeń 19, 2011.

1. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gdzie najlepiej jest zlecić zrobić reballing?
    ma ktoś doświadczenie w korzystaniu z usług na Allegro?
    np. tu
    Serwis Xbox 360 3ROD E74 i inne Reballing ! Poznań (1404563984) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do tej pory, czyli ile czasu minęło od reballinu?

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Już ponad 7 m-cy, a gwarancje dostałem na 6.

6. MikiSerwis

MikiSerwis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Jest to moje aukcja z oferta reballingu . Oczywiście jest on wykonywany , nie stosuję reflow ! Gwarancja na jeden miesiąc ponieważ nie wiedziałem na ile daje konkurencja . Ulegnie ona powiększenie za około miesiąc czasu do około 3-4 miesięcy a po drugie dopiero wszedłem na rynek allegro . Jeżeli ktoś bardzo chcę to mogę mu reballing na jego oczach wykonać w serwisie . Posiadam sporo zadowolonych klientów . Prowadzę oprócz tego serwis laptopów . Nie jestem dzieckiem z opalarką i innymi magicznymi sposobami . A zdjęcia z aukcji są mojego autorstwa . Jeżeli ktoś sobie będzie życzył mogę w czasie naprawy zrobić z 2-3 fotki w celu potwierdzenia wykonania usługi . Pozdrawiam Miki-Serwis

Wczytywanie...

Poleć forum