1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie najtaniej kupić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szymon9, Grudzień 15, 2010.

1. Szymon9

Szymon9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć,Dziś kupiłem router na allegro <o ten http://allegro.pl/tp-link-tl-wr740n-nowy-design-ap-router-dsl-gw-d2d-i1357064979.html > i nie wiem gdzie najtaniej można kupić Polski Live.Proszę o szybkie odp.. ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na allegro choć teraz chce sam kupić to ceny są same około 180zł;/ Poczekam może będą taniej.

Pozdrawiam

4. Gorsag

Gorsag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Ja kupiłem Live'a za 140 zł/12m-c'y na allegro. ;) Wszystko śmiga, koleś ma na aukcji napisane że konta nie są blokowane za te kody itp. Testowałem, bo słyszałem różne historie o tych pre paidach z allegro... ale sie opłaciło :) Gold jest, działa bezproblemowo :p Taniej chyba na razie nie dostaniecie.

Wczytywanie...

Poleć forum