1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie najtaniej kupię Xbox-a 360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radekbp29, Sierpień 10, 2010.

1. radekbp29

radekbp29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W najbliższych 2 tyg mam zamiar kupić Xboxa 360 Slim 250GB więc moje pytanie brzmi Gdzie najtaniej go kupię wydaje mi się że w MM ale podajcie ceny tych najtańszych bądź tych troszkę droższych ale z dobrymi grami

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja Ci radzę poszukać na allegro najtańszej konsoli, bez gier, oczywiście nowej, od internetowego sklepu, i osobno (albo od tego samego sprzedającego) zamówić 1 lub więcej gier które Cię interesują...

4. KalitaPL

KalitaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. radekbp29

radekbp29 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale ja nie chce z allegro tylko jechać i kupić

6. Suchjy

Suchjy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Lol :D , To ci powiem, że np najtaniej kupić u mnie na podkarpaciu. A Ty pewnie mieszkasz w 2 końcu Polski ;).
    Sam musisz poszukać po sklepach . Bo nikt nie wie jakie masz w swoim mieście? Najlepiej Media markt, media expert i sklepy tego typu...

7. GaGger

GaGger Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Radek - A co Ci szkodzi zamówić na allegro, podjechać i kupić? Albo lepiej. Przed zakupem zapytać sprzedającego, czy dało by radę przyjechać, obejrzeć i wtedy ew. zastanowić się nad zakupem?

8. djcris

djcris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    Kup lepiej na Ebay bo allegro to wielki syf,a najlepiej w Anglii ;p , przykladowo ja kupilem miesiecznego 250gb slima za 110funtow.
    w polsce nie warto kupowac sprzetu takiego jak konsole.Zapraszam na Gumtree.co.uk tam kupisz o wiele taniej,.

Wczytywanie...

Poleć forum