1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie najtaniej kupuić dysk bevs????

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez misiekkrk, Luty 4, 2009.

1. misiekkrk

misiekkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam przymierzam sie do zakupu dysku bevs i chciałbym sie dowiedzieć czy znacie może jakieś sklepy ktore na chwile obecna oferuja te dyski w dobrej cenie??Przeszukałem juz pare sklepów i nie maja tych dysków a na allegro tez raczej nie ma przynajmniej nie moge znaleść.Chce zakupic dysk nowy nie przerabiany ponieważ chce to zrobic sam a nie zeby ktos na mnie zarabiał:) może to być dysk 60 lub 120 znacie jakis sklep gdzie mozna tanio dostać taki dysk??:) Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    HDD CAVIAR 120GB 2,5" WD1200BEVS SATA 8MB (536595682) - Aukcje internetowe Allegro
    Aczkolwiek drogo, bo w tej cenie mozesz kupić 250...
    PROMOCJA!! NOWY WD Scorpio 250GB SATA FV/GW (543660128) - Aukcje internetowe Allegro
    Nie wiem dlaczego na aktualny czas dyski tej serii poszły dramatycznie w góre (Reactor - Sklep Internetowy) hdd WD2500BEVS jakieś 2 tygodnie temu kosztował 203 zł, wiem bo chciałem zamówić, a teraz 255zł) Może lepiej jaksie narazie wstrzymasz i poczekasz aż ztanieją... Twoj wybór. PZDR.

4. blizz82

blizz82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie masz przerobione za 190 zl z przesyłką albo próbuj w proline.pl kupić za 175 zł tak czy siak życzę powodzenia ;d

5. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
  6. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Puki co nie opłaca się kupować tak pojemnych, jak nieodkodują pliku hddss i nie zrobią na większe pojemności.

7. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Sorry Apacer ale po co dawać ileś tam za dysk 120gb skoro za ta samą cene a nawet mniej masz 250GB !! A wcale nie jest powiedziane, że M$ na dyskach 120 poprzestanie wypuszczać xboxy...

8. Kiepski

Kiepski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy można podłączyć dysk np.250GB do xbox'a( żeby można było zgrywać gry)?

9. misiekkrk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzieki chłopaki za szybkie odpowiedzi jednak chyba sie troszke wstrzymam z kupnem tego dysku bo ceny sporo poszly w gore z tego co widze ale jak widac im towar bardziej chodzliwy tym szybciej drozeje:)

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    odnosnie ceny dysków - patrz kurs dolara - taniej predko nie bedzie

11. Monstrum

Monstrum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dobrze pójdzie to na wakacje coś powinno stanieć , ale jak to będzie to wszystko zależy od tego jaka mocna będzie złotówka , poczekamy zobaczymy ;)

12. misiekkrk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przydało by sie zeby tak były po 130 zeta to by była bajeczka:)hehe teraz chyba najtaniej znalazlem za 175 zł :p

13. Monstrum

Monstrum Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak najtaniej nowe to chyba w Proline , niestety wszystkie wyprzedane , pozostaje czekać , albo na nową dostawę , albo kupić ciutkę drożej :p

14. misiekkrk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam to jeszcze raz ja mianowice mam takie pytanko mam okazje kupic taki dysk jak ten na zdjeciu i mam pytanie czy bedzie sie on nadawal do mojego xboxa poniewaz nie znam sie na tym i nie mam zielonego pojecia??:p
    dysk.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Wczytywanie...

Poleć forum