1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie pobrać Lt 1.91 / 1.92 !??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grobla95, Październik 2, 2011.

1. grobla95

grobla95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Ma ktoś może jakieś sprawdzone stony z których można pobrac pliki do przeróbki na lt 1.91 lub lt. 1.92 na lite-one ?? Mam już kontroler potrzebny do przerabiania i wiem jak to zrobić, tylko chcialbym ,żeby ktoś dał mi adres jakiejś strony z której ściągał przeróbki i wie ,że działają. Z góry dzięki za pomoc. :) I może ktoś ma jakieś świeże wiadomości na temat ,kiedy Lt 2.0 ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tu: iXtreme LT+ Lite Touch Xbox 360 Drive Firmware Flashing . Na naszym forum możesz znaleźć całą paczkę razem z dashami i tutkiem co i jak. Poświęć może jakieś 5 min swojego cennego życia na opcję szukaj ....
    A tu odnośnie lt20 :c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks.

Wczytywanie...

Poleć forum