1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie przerobic Xboxa 360 ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcus64, Czerwiec 25, 2010.

1. Marcus64

Marcus64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak w temacie na terenie Katowic polecono mi VGA shop czy jakoś tak na Jankiego 104 ale to za daleko to są praktycznie obrzeża już Katowic a gdzieś w centrum albo nie daleko centrum ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie przesadzaj katowice nie są takie duże weź xboxa do plecaka i idziesz daleko nie masz więc nie narzekaj bo warto u nich przerobić masz pewność że jest porządnie zrobione .

4. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    kurcze ja znam typa co przerabia, on znajduję się przy katowickiej, ale nie pamiętam ulicy (jeżeli wiesz gdzie jest sklep Aga na katowickiej to ci mogę to wytłumaczyć).

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum