1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie się podziała pamięć?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krol44, Styczeń 13, 2010.

1. krol44

krol44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam Xboxa mam od niedawna kupiłem przerobionego arcade jasper z wbudowaną pamięcią 512 mb i wgranym NXE z awatarami. System pokazywał przy pierwszym uruchomieniu 320 mb wolnej pamięci. Po kilku dniach wcieło mi awatary (zobił się czarny jest tylko zarys sylwetki) a pamięci 192 mb.
    Kumpel poradził wgrać nowy dash. Po aktualizacji awatary powróciły ale pamięci na gołym systemie jest już tylko 256 mb. W opisie jest mamięć 451mb wolnej 256 pozostala zarezerwowana na system. Jak to właściwie jest? na początku przy NXE z awatarami było 320mb wolnej a teraz tylko 256 gdzie się podziała reszta ? ile zajmuje w końcu NXE pełny i czy musi zapisywać się na karcie?
    Pozdrawiam
    Krol45

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    nie trzeba było przerobionego kupować, nie miał byś problemów
    a karte pamięci masz?

4. krol44

krol44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak bym chciał nie przerobioną to taką bym kupił, nie mam karty pamięć jest wbudowana, wygląda to tak jakby nxe był zainstalowany 2x a nie jeden nagrany na drugi.

5. Hunter12

Hunter12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przez Xbox Live aktualizowałeś, czy offline'owo?

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    kupno HDD lub dodatkowej karty pamięci rozwiąże twój problem :)

7. Rafi2468

Rafi2468 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    Spróbuj usunąć aktualizację i wgrać ją na nowo. Niedawno miałem podobną sytuację. Chciałem zrobić aktualizację i na samym początku wyskoczył błąd. Systemu nie zaktualizowano, a śmieci po nim zostały (128mb). Wystarczyło wejść w pamięć i posprzątać.

8. krol44

krol44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak odinstaluję aktualizację to zostaje nxe bez avatarów i jest wtedy 355mb wolnego. czyli sam NXE, a tyle powinno być z avatarami i tak było na początku. Myślałem że jak wgram jeszcze raz to nadpisze mi na poprzednią wersję i będzie pamięci ok 320( czyli tak jak na początku) a on zabiera kolejne 128mb mimo że NXe już jest. Wygląda to tak jakby NXE w sumie zajmował 256mb czyli same avatary 128. Raz nawet formatowałem pamięć i po instalacji to samo. Po aktualizacji z 360 robi się 226( z avatarami ) a po odinstalowaniu aktualizacji a właściwie samych awatarów wskakuje 355. coś jest nie tak, a jak jest u was?

Instalowałem z penia.

9. Rafi2468

Rafi2468 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    krol44 teraz sam już się pogubiłem ;) za dużo namieszałeś. Ja nie miałem z tym problemu. Pobrałem najnowszą aktualizację z awatarami, wrzuciłem na Pendrive z FAT32, podłączyłem do 360tki i zainstalowałem na dysku. Całość zabrała 128mb. Wcześniej aktualizację wykonywałem na karcie pamięci i wszystkie śmieci po niej mogłem usunąć. Nie wiem w czym problem.

10. krol44

krol44 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Chodzi o to że 22 grudni jak kuplem konsole miała już aktualizację z avatarami , konsola bez dysku i było 320 mb wolnego miejsca, po pewnym czasie wcieło avatary i na pamięci zrobiło się 198 mb + 20 kilka save halo 3.
    Teraz po zaktualizowaniu i bez sava mam zamiast 320mb tylko ok 256 więc brakuje ok 70-80mb i nie wiem gdzie one są.
    Czy jeżeli konsola ma 512 mb (system wykazuje 451) to
    451- 128 (NXe z avatarami ) =323 mb i tak było jak konsolę kupiłem
    a teraz mam 256 z tym samym na karcie muszą gdzieś siedziać jakieś śmieci.

Wczytywanie...

Poleć forum