Gdzie to wszystko jest - pytania about RGH:)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

peek188

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zadaję to pytanie ponieważ szukam na forum odpowiedzi ale znaleść nie mogę a mianowicie jak krok po kroku (dla zielonego) zrobić obraz płyty (z oryginalnej gry) aby potem ją odpalic z dysku. Czy jak koleś zainstaluje mi chipa to te gry co mam obecnie na dysku (oryginały) będą się odpalać bez dvd? Jak przygotować wielopłytowe gry aby chodziły z dysku
Czy wystarczy pendrive aby kopiowac obrazy gier na oryginalny dysk konsoli i z niego odpalać czy musze dokupywać przenoścy 2'5 cala lub zew 3'5??
I teraz najgłupsze pytanie jakie może paść ale tak naprawde nie znam odpwoedzi na nie: "Czy jak pożyczam gry z wypozyczalni:):) i jak je będę sobie chciał skopiować to oni po odczycie płyty lub innym sposobme moga się tego dowiedzieć
PS. nie banować mnie za posta:):)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
watpie zebys dal rade skopiowac oryginal w domowych warunkach. conajwyzej gry nagrane przez ciebie pod LT mozesz sobie zrzucic na konsole. tu ps3 wygrywa :)
slabo szukales jezeli nie mozesz znalesc odpowiedzi. dzial artykuly sie klania :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak masz rgh to możesz grę zainstalować z płyty i będzie chodzić bez.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

peek188

Użytkownik
Użytkownik
No ok, to juz wiem ale dalej czegoś nie rozumiem. Jak koleś mi wmontuje tego chipa to tak: ściagam grę z neta. Jest to plik iso +dvd (xgd2 lub 3) przerabiam to do xex albo god, wrzucam na pena kopiuje na dysk konsoli szxukam pliku i odpalam?? Bo coś koleś mi (tyle ze po ang troche miałem problem ze zrozumieniem tyhc terminów) mówił o menu, linuxie?? Czy mój dashbord (miałem najnowszą wersję) się zmieni/ menu będzie wyglądać tak samo czy to bedzie bardziej skomplikowane?? Czy po instalacji rgh konsola będzie bardziej narażona na przegrzanie lub inne wady i czy gry działają stabilnie np tak jak bym grał na oryginale??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wrzucasz na pena i odpalasz z niego lub z hdd. Konsola nie jest narażona.
 

Haremhaton

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli przerobisz gry do GOD to będzie je można odpalić z oryginalnego dashboarda. Jeżeli będziesz je miał wypakowane do XEX, to będziesz je musiał uruchamiać przez XEX menu lub Freestyle Dash (FSD) - specjalny dashboard do xboxa, różniący się trochę wyglądem oraz funkcjami od oryginalnego dasza, ale akurat odpalanie gier jest praktycznie takie samo.
 

peek188

Użytkownik
Użytkownik
Ale ten xex lub freestyledash będzie wgrany przez gościa, który montuje chip??
 

koshin

Banned
Użytkownik
powinien byc
 

peek188

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie. Zakupiłem dysk przenośny "Western Digital My Passport Essential 500GB USB3.0". Czy z niego będę mógł odpalać gierki czy lepiej je na dysk konsoli kopiować?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jeśli go sformatujesz do FAT32 to możesz z niego odpalać gry.
 

peek188

Użytkownik
Użytkownik
A kopiować normalnie z ntfs sie da??
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Czytaj forum...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom