1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie trzymać savy?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xinqev, Kwiecień 12, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Tak sie zastanawiam gdzie lepiej trzymac savy.. na dysku czy bezpośrednio na konsoli? Nie chciałbym utracić postępów w swojej grze, a nie wiem co jest bezpieczniejsze. Jak uważacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dysku PCta? Dysku konsoli? Najbezpieczniej będzie im na dysku konsoli (ew pamięci wew.) o ile nikt Ci nie zrobi na złość i nie sformatuje dysku lub nie pokasuje sejwów.

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja zawsze robię kopię na pendrive,a później wiadomym programem zgrywam na pieca.

5. Xinqev

Xinqev Guest

Moja konsola to X360 slim 4GB, więc mam do wyboru:

1. ww. 4gb
    2. Dysk 250GB (z allegro)

z jednej strony moze w jakis sposob kiedys pasc konsola i bede musial robic wszystko od nowa, a z drugiej pierwszy moze odejsc dysk.. zwyczajnych pendrivów slim nie czyta?

To jak?

6. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    Slim'ka czyta wszystkie PenDrive'y od 1GB do 16GB.

7. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz go sformatowac pierw pod komputerem na FAT32 , następnie pod konsolą.
    Kopiujesz save i zgrywasz na pieca programem np.Party Buffalo Drive Explorer

Wczytywanie...

Poleć forum