1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gdzie znajduje się klip z rozgrywki ?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez BuRRRza, Grudzień 16, 2014.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Słyszałem ,że X1 nagrywa ostatnie 5 minut naszej ostatniej rozgrywki. Czy to prawda ? Rozegrałem mecz w AW i od razu po tym skończyłem grać. Miałem tam dobrą akcję i chciałbym ją wrzucić do swoich aktywności. Gdzie mogę znaleźć ten skrót na X1 ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    xbox sam nagrywa najlepsze według niego momenty z gry
    musisz pobrać ze sklepu darmową aplikacje upload oraz upload studio
    kipy nagrane są w upload tam można je zobaczyć, upload studio służy do obróbki
    by samemu nagrać dowolny klip w dowolnym momencie naciśnij 2x szybko przycisk x na środku pada po czym niebieski x nagra się wtedy ostatnie 30 sekund gry
    by nagrać ostatnie 5 minut zrób to samo tylko daj wstaw aplikacje wybierz DVR z gry masz tam wszystkie potrzebne opcje

4. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dzięki za odpowiedź
    Z tego co pamiętam ściągałem ten Upload. Teraz nie mogę sprawdzić ale jutro zobaczę czy go mam. To możliwe ,że ten mecz mi się zapisał czy raczej nie ? Ewentualnie mogę do tego jakoś wrócić ?

5. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    sam raczej się nie nagrał, xbox informuje nas o nagranym kipie wyświetlając komunikat ,,nagrano klip z gry"
    nie wiem jak to jest AW bo nie mam ale w BF 4 xbox nagrywa gdy przekroczy się 800 punktów w jednej akcji czy strzeli się parę hedów pod rząd
    w AW pewnie jest podobnie
    ps. a dodam jeszcze jedno co do nagrywania, można je również włączyć używając komendy głosowej jeżeli mamy ustawiony inny niż polski język w konsoli dla języka angielskiego jest to polecenie xbox record that

6. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    No szkoda jak się nie zapisało, jutro to obadam dogłębniej. Wbiłem się na flagę i zdobyłem 4 kille na raz i po chwili doszedł 5 więc akcja godna zachowania. Jednakże żadnego komunikatu nie dostałem. Niestety nie mam Kinect

7. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Wybrane momenty nagywa niestety tylko z kinectem... Wiem, że to jedno z drugiej nic nie ma wspólnego, ale no niestety. Bez Kinecta XONE czesto jara się słabymi akcjami a jeśli coś się naprawdę dzieje nie zapisuje tego -.-

8. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jeżeli nie masz kinekta wystraszy 2x szybko wcisnąć x po środku pada po czym x niebieski i zapisuje

9. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dokładnie tak jak kolega wcześniej napisał. Bez Kinect też mozna nagrywać klipy. Wczoraj coś wariował lekko X1 i nie chciał mi klipu nagrać ale to pewnie przez ten atak hackerów.
    Jeszcze jedno pytanie. Ta się te moje klipy wrzucić na youtube prosto z X1 ?

Wczytywanie...

Poleć forum