1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gdzie?! ..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dodop, Styczeń 16, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    bede skarcony za to ze nie na off topic ale :DD palantki :DD pisza tam posty w stylu cos w stylu "co masz ?" jak zadaje sie pytanie i czeka sie na odpowiedz ktorej sie nie dostanie wiec gdzie teraz zadac pytania dotyczace download ? czy poprostu mamy sie pocalowac w d**ke .??
    niech userzy nie odpowiadaja ... osoby wyzsze niech prosze powiedza ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jonny2003

jonny2003 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Widać, że M$ ostro zastrasza wszystkie fora udostępniające gry na X360. Parę miesięcy temu na Pebie musieli skasować dział download gier X360 teraz Xboxiso dało się zastraszyć...
    Mnie taka polityka tej firmy coraz bardziej do niej zniechęca(tylko oryginalne akcesoria,dyski itp,płatny LIVE,banowanie i blokowanie dysków, teraz cenzura w internecie)
    Nigdy w życiu nie kupię żadnej oryginalnej gry, ani żadnego programu MS. Koniec finansowania dziadostwa.

4. the.joker

the.joker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy kiedykolwiek kupiłeś oryginalną grę skoro piracisz?.

Dziadostwo?. Dziadostwem to jest Twoje piracenie i bezczelne okradanie producentów gier.

5. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wielkie korporacje tylko zbijają kasę zupełnie nie szanując szarego człowieka. Mam gdzieś M$. Jak oryginały to tylko SONY. Ja proponuje jeszcze wywalenie działów z homebrew, wywalenie wszystkich tematów z ixtreme, wszystkich tutoriali do przeróbki, iso, abgx - wszystko, bo to wszystko to dzieło szatana, piekielnej istoty która stara się zwieść biedne owieczki z M$. Tylko czekać na to jak forum upadnie. To już jest pewne, jeżeli M$ wysłał prośbę o usunięcie działu download to nie poprzestanie tylko na tym, a jeżeli sama administracja się naglę "nawróciła" to stwierdzam, że powinni jeszcze resztę wywalić, w przeciwnym razie dalej wspiera piractwo (czyt. złoooooooooooo). Śmiech na sali, szkoda tego forum, było tak fajnie;/
    PS. Do wszystkich osób, które narzekają na to, że forum wspierało piractwo: Idźcie na oficjalne forum ixa, albo na inne gdzie bany sypią za same słowo kopia. Skończcie płakać, bo robicie się nudni. Sami tu przychodzicie. Wiec siedźcie cicho i albo to tolerujcie, albo zmieńcie forum.

6. bolas

bolas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    łabiszyn
    niektórzy tak chca zaistniec ze strzelaja sobie nawet w kolano.
    rychła smierc forum
    sam kupuje orginały, ale wiem ze niektórych niestac

7. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    jak kolega napisał wyżej to forum pewnie upadnie bo straci połowe uzytkowników.

8. devil12

devil12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. Oddball88

Oddball88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zyjemy w kraju gdzie na gre niektorzy musza pracowac kilka dni. bedąc w uk sam zarabialem na nie w zaledwie 4 godziny. wcale sie nie dziwie ze w pl ludzie nie chca kupowac oryginalow. ja wydalem za nie prawie 1000zl po czym przerobilem konsole. wg mnie to nie mialo sensu

10. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-z-forum-f14/dzial-download-zostal-wylaczony-40288.html

Kilka sprostować i informacji bo widzę, że już masa plotek powstała.
    1) Dział skasowałem z własnej woli. Nikt do mnie w tej sprawie nie pisał, nikt mi za to nie zapłacił :eek:
    2) Rozbraja mnie teksty typu: "nie do download to leje na to forum" jak ci się nie podoba to nie wchodź i gratis ban dla Ciebie.
    3) Aktualna sytuacja z forum jest jasna: nie ma działu download na czas nie określony. Nie pytajcie mnie na PW kiedy on wróci, czy wam podeśle linki itd. Każda taka wiadomość jest ignorowana.
    4) Wszystkie logi ip z forum zostały wykasowane w celu ochrony Użytkowników forum.
    5) Sprawa będzie się nadal rozwijać i będą trwać prace na forum w celu poprawy jakość treści merytoryczny.

11. portals

portals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powinny skasować wszystko o przerabianiu,nawet w celu używania homebrew.
    Bo MS wszystko uważa ze nie legalnie,nawet zmienne pasty

12. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brawo! Wielka akcja M$ i pewnie zastraszenie forum i dział DOWNLOAD Closed. Jest to po prostu śmieszne zawsze były tu linki a teraz wielka akcja nie przerabiam-nie kradnę w której występuję ten redaktor przypominający pedofila na którego nie mogę patrzeć! Nie tylko na tym forum były linki i jest jeszcze sporo for na których można ściągać i nie dadzą się zastraszyć jak WY. "Drogi" Microsofcie zróbcie w Polsce ceny gier po 100zł i piractwa nie będzie.

13. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    szkoda bardzo mi tego działu wiem że wiele moich znajomych z niego korzystało ;x ale jeśli uważacie że tak będzie lepiej to ok i tak bede brał udział w życiu forum ;)

14. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chyba jednak troszkę za bardzo przesadziłem z wcześniejszym postem. Pomyślcie: jeżeli M$ tworzy taką akcję, to automatycznie obiera na cel jakieś fora i przygląda się ich użytkownikom. Może to i dobrze, że dział został chwilowo zamknięty? Przynajmniej forum nie będzie zwraca na razie na siebie uwagę. Proponuje usunięcie NK, niepotrzebny bajer w sumie. Przepraszam za focha wcześniejszego, nie przemyślałem:/

15. Dizzit

Dizzit Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk/N-H
    Rany, rany. Czuję się jak w Sejmie. Ludzie dobrze że nie jesteście w jednym pomieszczeniu, bo kończyny latałyby na prawo i na lewo. Po co od razy obrzucać się mięsem?

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż tak na prawdę to całą sprawę rozpoczęła polska policja, które zwróciła się do polskiego wydziału M$ z prośbą o złożenie skargi i rozpoczęcie śledztwa w sprawie piractwa dot. x360. Później sprawą zainteresowało się Allegro.pl i tak postała cała akcja nieprzerabiam-niekradne.pl Natomiast z racji tej że M$ oficjalnie zgodziło się na prośbę policji no to teraz uczestniczą w akcji.
    Jednak delikatnie rzecz ujmując M$ to wisiało czy w Polsce jest piractwo czy nie.
    Nie chce tutaj wyjść na tego co broni M$ bo ich nie lubię, jednak stwierdzam fakt. Jak ktoś nie wierzy to polecam zajrzeć to styczniowego Neo+ .

P.S.
    Osobiście mam parę piratów, gdyż próg cenowy nowych, jak i tych trochę starszych poraża. Jak mam za nową grę wydać 200-300zł to mnie skręca i mnie na to fizycznie nie stać. Tak samo ma się kwestia starszych gier. Gra która ma rok plasuje się w granicach 120-150zł. Nie powiem by było to normalne. Gryby tak ceny zeszły średnio o połowę, sądzę że o wiele więcej osób by kupowało oryginały.

16. aroaro20022

aroaro20022 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pce
    Po 100 złoty? Ludzie w Anglii zarabiają dwa razy wieksze sumy pieniędzy jak przecietny Polak tylko ze w funtach i maja gry po 40 !
    Wyobrazmy sobie taka sytuacje:
    Jest sobie pan Johny, który żyje w Anglii i pan Stasiu, nieszczęśnik żyjący w Polsce. Obaj mają po 7 stów na kupno Xboxa 360. Tylko że w innych walutach. Pan Johny kupuje sobie Xboxa 360 Elite za 224,79 do tego drugiego pada za 31,99 plus dwa play&charge kity razem za 28,80, dołożył jeszcze bezprzewodową kierownicę Microsoftu za 68,49 i jeszcze adapter WI-Fi za 58,79, Xbox Live na rok za 38,99, skromny zestaw Gitara + Perskusja + Mikrofon do Rock Banda za 87,89 i grę Rock Band 2 za 38,99. Ile zapłacił ? 578,73. Czyli ma jeszcze kasy na 3 oryginalne, świeże gry, lub około 7 starszych. Zrobił to w jakimś tam większym supermarkecie. Pan Stasiu jakoże w supermarketach jest o wiele, wiele drożej postanowił wejść na Allegro i na co było go stać za 700 złoty? Na Xboxa 360 Arcade, ale że zostało mu jeszcze kupe kasy to pojechał go przerobić. I kasa wydana ;)
    Pozdrawiam.

17. bibu26

bibu26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ząbkowice Śląskie
    Dokładnie popieram Dizzit gdyby gry były tańsze to więcej osób by kupiło grę, bo byli by zachwyceni że mogę kupić oryginał, a zdarza się tak że jest dużo nastolatków, albo osób którzy zaczynają pracę i nie dadzą 200 zł na grę bo mają inne wydatki, a kto po 30 lub 40 gra na Xbox 360 lub na PS3, widzę to po swojej rodzinie. A zatem jak by gra był tańsza to więcej by na tym zarobili bo dużo osób w Polsce zaczęło by kupować gry oryginalne, więc jest to wszystko na logikę.
    Powinniśmy zrobić listę i wysłać do MS z tym żeby obniżyli koszt gier, wtedy skończy się piractwo.

PS. A ostatnio mój wujek jak zobaczył że kupiłem sobie Xbox 360 to chciał kupić swojemu synowi też X-a na mikołaja, ale jak dowiedział się ile kosztują gry, to zrezygnował.

18. atmpitbull

atmpitbull Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nie będę ukrywał mam Elite i stać mnie na 3 gry miesięcznie ale jak sobie porównuje ceny które płaci kolega w Anglii czy w Niemczech to mam to w du***. Wole sobie ściągnąć. Ale przecież jestem przestępcą złodziejem którego trzeba ukarać w głowie się poprzewracało policji, weźcie lepiej się za złodziei aut a nie "złodziei" gier za 200zł. To forum zeszło na psy! Tak drogi ADMINie nagle Cię wzięło na skasowanie działu DOWNLOAD dziwnym trafem równo z akcją nie przerabiam... Pewnie dostanę BANa na forum bo jakże mogłem obrazić drogą "zastraszoną" załogę.

19. Pixeeeeel

Pixeeeeel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KrK

Jak nie mają pieniędzy to niech nie grają... PROSTE!:)

20. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Przepraszam kolego.. Opanuj hormony.
    To, że dział DOWNLOAD jest zamknięty to nie koniec świata. A pomyśl sobie, może teraz przyszło Adminom do głowy, że jest to nie legalej, a jeszcze do tego na tak dużą skale użytkowników w których może znajdowac się osoba zagrażająca... Moim zdaniem słusznie, że dział Download został zamknięty. W końcu zgodnie z prawem jest to "Przestępstwo".

21. don84

don84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miasto Łódź ;)
    Tak jak powiedział @brattanek jak się nie podoba nikt nikogo nie zmusza żeby odwiedzał to forum. Jeszcze niejeden z tych co tak się zapierają że bez działu Download tu się nie pokaże, nieraz będzie szperał w celu rozwiązania swojego problemu z klockiem. "Nigdy niemów nigdy"
    A co do cen gier również się zgadzam gdyby były niższe o kilkanaście zł. to piractwo samo by się wytępiło w jakimś tam stopniu.
    Bo jeśli mam wydać ok 200-300zł za kilka czy kilkanaście godź grania to troche dużo jak na możliwości wielu "polskich konsolowców"

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum