gdzie?! ..

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

-=Rothen=-

Użytkownik
Użytkownik
Ale na co mają otworzyć oczy ? Że ludzi poprostu nie stać na kupno nowych gier ? Fala banów to też żaden argument - kto ma grać na piratach i tak będzie grał.
Za pół roku nikt o tej akcji nie będzie pamiętał i wrócimy do punktu wyjścia - albo nie przerabialne konsole albo tańsze gry i akcesoria..
 

Oddball88

Świeżak
Świeżak
Ej no to pomóż mi znaleźć robote ze stawka 11.25 na godzine bo inaczej na gre w 4 godziny nie zarobisz, bardzo chetnie tak popracuje, pozatym w UK jest tyle przerobionych konsol że głowa boli tylko nikt o tym otwarcie nie mówi tak jak w polsce, dla przecietnego gracza ( zakładam iż to osoba w wieku 15-20 lat ) wydać dniówke na gre to wcale nie mało, owszem, o wiele lepiej gry schodza i w 2009 gry wygenerowaly 2x tyle zysku co filmy ale nadal bardzo dużo jest piratów.
jakie 11.25 ?? a czy ja napisalem o kupnie gry za ponad 40 funtow ?? za 30 juz mozna bylo kupic bardzo dobre tytuly.
 

merfi66

Banned
Użytkownik
naprawdę nie czepiajcie się admina.....najzwyczajniej w świecie wystraszył się zakrojonej na szeroką skale akcji M$ (zapewne wraz z organami przymusu) Likwidacja działu download jest rozpaczliwym gestem w nadziei na to, że uniknie konsekwencji ....
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
tymczasem ja ciagne kolejne gry z rapida, do ktorej linki znalazłem na google.
Usuwajcie se downloada, są google.
 

James

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętacie może temat który stworzyłem? Nie? A szkoda, wtedy tak się pluliście jaki to ja głupi, a teraz jak M$ się wziął to od razu usuwacie, jednak piraci nigdy nie zwycięża :)
Przynajmniej to forum jest już "czyste"
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Nie jest czyste, dalej piraty są dżejms :D
 

SebooL12 PL

Banned
AKTUALNIE BEZ XBOXA
I wszystko jasne :p


PS. to mój pierwszy post na nowym koncie, mógłby mi ktoś powiedzieć co za debil dał mi bana na sebool12 i dać link do posta za którym go dostałem ?Bo gadałem z jednym adminem i sam nie mógł znaleźć tego posta ...
 

Tere

Użytkownik
Użytkownik
powodzenia... M$ mówił nam że LIVE nie będzie bo w Polsce ponad 65% użytkowników X360 gra na piratach
:shisha tak skomentuję tę wypowiedź bo musisz zmienić dilera, dane to totalne bzdura wyssana z palca.
Spójrz człowieku na zestawienie sprzedaży w krajach ue polska jak na swój stan płac i poziomu życia obywateli plasuje się naprawdę nieźle, dolicz do tego brak lokalizacji i polskiego live, gry i konsole sprowadzane choćby z uk.

Ms obiecywał w tamtym roku jakieś info o polskim live - nastała głucha cisza i taka jest prawda o obecnym stanowisku ms do polskiego live a nie dane z kosmosu i domysły czemu nie ma live u nas.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
za tego debila łapnisz bana na IP :D
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
Tak Sobie Czytam I Widze Ze Wkurza Was Cala Ta Akcja,Mnie Tez ^^ Ale Gadanie Ze Gry Powinny Byc Za 100zl Nie Pomoze Jestesmy Biednym , Chamskim I Zalosnym Krajem Gdzie Jest Bieda Ogolnie W Wiekszosci Osob . Mowiliscie Tez O Kupnie Gier W Anglii No Fajnie Tylko Trzeba Jeszcze Zarobic Kase By Chociarz Tam Pojechac I Cos Kupic A Kasa Nie Rosnie Na Drzewach.Niestety Taka Polityka W Polsce Jest I Nic Na To Nie Poradzimy Niestety ;( | To Jest Moje Zdanie Nie Musicie Sie Z Nim Zgadzac| PS : Srry Za Jakies Bledy ^^|
 

szczerbathy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
skoro upadł główny dział to pada cała strona
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
Moze Nie Cala Strona Ale Wiekszosc Uzytkownikow Przestanie Interesowac Sie Ta Strona Wiadomo Ze Duza Liczba Uzytkownikow Zagladala Tu Na Download ;]
 

szczerbathy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
proporcj sątakie 99 download do 1% reszty
 

szczerbathy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dlatego nie pompowałem sie w stafy takie jak:
Zarejestrowany: May 1965
Postów: 1433434
Rozegranych Turniejów: 2345
Wygranych Turniejów: 993432
Dziękowałem: -2232
Podziękowano mi 3254324 Razy w 2234675 Postach
Skoro trzeba szukać innego forum
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
Ale Bez Wulgaryzmow, Wielu Nam Sie Nie Podoba To Ale Ta Akcja Ma Chyba Trwac Do Konca Lutego Czy Jakos Tak A Pozniej Moze Bedzie Normalnie Nic Poczekamy Zobaczymy.
 

gregsta

Świeżak
Świeżak
Kolega ktory probowal zareklamowac ps3 jest juz kompletnym ciuulem!!! chlopaku co jest lepsze w ps3 od x'a ??? drozsze gry? mniejszy wybor gier? czy blueray ktory bedziesz ogladal na piratach a jesli nie to na orginalach 10 razy w roku?? Ludzie nie badzcie zalosni. Spojrzmy prawdzie w oczy.........wszyscy jestesmy piratami i chuuj.
Osobiscie to bym temat juz zamknal jesli hipokrytyczne dwulicowe dupowlazy maja sie tu wypowiadac. ******AAAAA.................
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
Jak By Swat Wlazl Do Kazdego Domu Zamieszkanego Przez Mlodzierz i Troche Starsze Osoby To Na 100% By Znalezli U Kazdego Conajmniej 1 Piracka Plyte ;] Pisze To Do Wypowiedzi gregsta Ktory Mowi Ze Wszyscy Jestesmy Piratami I Zgodze Sie Z Tym ;]
 

szczerbathy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak By Swat Wlazl Do Kazdego Domu Zamieszkanego Przez Mlodzierz i Troche Starsze Osoby To Na 100% By Znalezli U Kazdego Conajmniej 1 Piracka Plyte ;] Pisze To Do Wypowiedzi gregsta Ktory Mowi Ze Wszyscy Jestesmy Piratami I Zgodze Sie Z Tym ;]
i to na płytach za pare groszy :p
 

tuptus

Użytkownik
Użytkownik
Ja proponuje zdjecie baneru z keyami jest też nielegalny. Ktoś kupi live i bedzie mial nieszczesie być Polakiem zagra i zlamie regulmin M$
 

shenmue

Użytkownik
Użytkownik
Dla wszystkich piszących że gry są za drogie! Mój mały apel “Bo gry są za drogie”|konsolowiec.pl
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom