1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gear of war judgment zapis gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mixer23, Marzec 28, 2013.

1. mixer23

mixer23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem pewnie jest banalny ,ale to mój pierwszy xbox .Posiadam RGH i Dashboard 3 .Pierwsza gra jaką uruchomiłem to Tomb Raider przy niej utworzyłem swój profil ,gra się zapisuje i jest ok. Natomiast gdy odpalam Gear of war najpierw pisze że nie wybrano profilu i kontroler nie jest przypisany , przechodzę do "Nowa gra" i pisze że nie ma urządzenia na ,który można by zapisać stan gry.Przechodzę w opcje gry i jest wybór miejsca zapisu stanu gry ,ale ta opcja jest nie aktywna. Poproszę o jakiś link do poradnika albo wskazówki.
    Dodam ,że to konsola z pamięciom 4gb i podpięty jest pendrive 16 gb z nagranymi tylko tymi dwoma grami.

Już doszedłem ,że po prostu nie byłem zalogowany na żadnym profilu.

Wczytywanie...

Poleć forum