1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gearbox potwierdza przesunięcie premiery Battleborn - kolejna gra ucieka z gorącego okresu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pod koniec października informowaliśmy naszych czytelników, że premiera Mirror’s Edge Catalyst została przesunięta 26 lutego na 24 maja. Niemal identyczną drogę wybrali deweloperzy z Gearbox, którzy potwierdzili zmianę wydania na rynek swojego najnowszego dzieła.

Battleborn miało początkowo zadebiutować na rynku 9 lutego, ale autorzy zmienili datę debiutu na 3 maja. Oficjalnym powodem jest oczywiście „chęć w pełni zrealizowania kreatywnej wizji”... Jednak nie możemy zapomnieć, że na początku roku na rynek trafi między innymi FireWatch, Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Far Cry Primal oraz XCOM 2, więc ta decyzja nikogo nie powinna szczególnie dziwić.

Gearbox tworzy nowe IP, które zapowiada się ciekawie, ale autorzy najwidoczniej nie chcą zmierzyć się między innymi z Rozłamem Ludzkości oraz nową odsłoną Far Cry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pograłem w BETE ale jakoś nie zatrybiła mi ta gierka, pewnie to kwestia gustu.
    A jak Wam ?

4. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odpaliłem betę 3 razy 5vs5 nie znalazło mi ani razu 2 razy grałem na boty i szału nie ma, dupy nie urywa

Wczytywanie...

Poleć forum