1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gearbox Software potwierdza prace nad nową odsłoną Brothers in Arms!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na taką wiadomość czekaliśmy od dawna! Gearbox Software potwierdza rozpoczęcie prac nad kolejną odsłoną Brothers in Arms. Aktualnie produkcja gry znajduje się w bardzo wczesnym fazie rozwoju, ale sympatycy uniwersum mogą szykować się na „autentyczną historię”.
    Na wstępie muszę ochłodzić sympatyków serii – gra znajduje się w bardzo wczesnej fazie projektowania, ale w trakcie Develop 2015 Randy Pitchford potwierdził, że studio przygotowuje nową odsłonę tej wielkiej serii.

Dyrektor generalny Gearbox Software poinformował, że jego zdaniem to uniwersum potrzebuje „autentycznej historii”, ale na tytuł sobie długo poczekamy. Studio nie może samo podjąć się tego wyzwania, więc Pitchford szuka współpracowników:

Gearbox szuka odpowiednich partnerów, którzy zajmą się grą i Pitchford potwierdza, że odbyły się już znaczące rozmowy dotyczące tej produkcji. Jednak dopiero po dograniu wszystkich szczegółów poznamy pierwsze informacje.

Co Wy na to? Nie możemy oczekiwać rychłej premiery, ale nawet taka wiadomość w moim odczuciu to świetny news! Brothers in Arms to wyjątkowe uniwersum i z przyjemnością poznam „autentyczną historię”.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja chętnie zgram, podobała mi się trudność tej gry.

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Poprzednia była świetna - ładna, soczysta strzelanka z urozmaiceniem taktycznym

5. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Nie miałem przyjemności zagrać w wersje na 360tke, ale czekam na nową odsłonę bo ostatnim tytułem jaki kojarze o II wojnie jest SNIPER ELITE III

6. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Grałem we wszystkie części i gra marzenie dla każdego fana tematyki drugiej wojny ale i samych filmów wojennych :)

Wczytywanie...

Poleć forum