1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gearbox Software: "Wkrótce opowiemy o nowej grze z Duke´iem. Ale nie dzisiaj"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

W trakcie imprezy PAX Prime szef studia Gearbox Software wypowiedział się o różnorodnych ocenach Duke Nukem Forever, twierdząc, że od początku zamiarem jego ekipy było wywołanie podobnych kontrowersji. Dodał też, potwierdzając niejako niedawne plotki, że „wkrótce” poznamy nową grę z Księciem.

Randy Pitchord, prezes Gearbox Software w trakcie panelu dyskusyjnego na PAX Prime, w którym wzięli udział fani studia, wypowiedział się o przyjęciu przez prasę i graczy Duke Nukem Forever i planach na przyszłość. Jak mówi:

Jak dodaje:

Jak tłumaczy:

Najprawdopodobniej wspomnianą „własną grą” jest Duke Begins – restart cyklu, o którym jakiś czas temu donosiły branżowe plotki. Przypomnijmy, że nad taką produkcją Gearbox Software już pracowało, ale prace przerwano, by zająć się Duke Nukem Forever.

źródło : http://www.cdaction.pl/news-21667/g...y-o-nowej-grze-z-dukeiem-ale-nie-dzisiaj.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla mnie Gearbox jest bardzo słabym studiem. Jeszcze kiedyś trzymali poziom, robili dobre Brothers in Arms. A teraz? Żałosny Duke Nukem Forever, monotonny (wielu się podoba, mi akurat nie) Borderlands, a teraz jeszcze chcą zepsuć serię Brothers in Arms (BiN:Furious 4 - póki co zapowiada się ... słabo, bardzo słabo) oraz to oni robią nowych Alienów! Już bym nawet polskiemu City Interactive powierzył produkcję tej gry, byle nie Gearboxowi, który ma talent do psucia wyjątkowo udanych serii. Nowego Duke'a nawet nie skomentuje, bo w Duke Nukem Forever pokazali jak bardzo nie potrafią robić gier.

5. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Brothers in Arms to chyba ich największa strata będzie. Z takiej serii zrobić 'komedie wojenną' (bo inaczej tego nie można nazwać) trzeba być chorym.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Moim zdaniem ta gra będzie bardzo dobra, ale fakt - nie wiem, czemu oni robią tą grę pod szyldem Brothersów, jako nowe IP byłoby lepiej odebrane wśród fanów BiA.

Co do tematu... w sumie oni tą grę robili kilka lat na podstawie kodu, który pozostał po starym studiu. Może gdy zrobią wszystko od nowa i sami będzie wyjdzie to lepiej? Jestem błędnym optymistą, lepiej niech Duke odejdzie w chwale.

K0TAKU, Alieni zapowiadają się też bardzo dobrze, redaktorzy PSX, PLAYBOX i GoL również tak myślą. Borderlands? Nie wiem, nie grałem, ale dwójka zapowiada się miodnie :)

Ogólnie oni nie robią aż tak złych gier, ale powinni się skupić na jednej lub maksymalnie dwóch produkcjach jednocześnie, a nie ponad 5.

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    DNF nie jest taki zły, ba były takie momenty gdzie naprawdę dobrze się bawiłem. Ma jednak pare skopanych rzeczy min. wkurzające przydługie loadingi. Ciekawe na ile to poprawili, nie mam teraz dostępu do Live'a żeby sprawdzić. Co do nowej częsci jestem bardzo ciekawy jak to wyjdzie.

8. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Title update do DNF? Oho, trzeba ściągnąć, to przejdę jeszcze raz.

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    ahh niech już Dukowi dają spokój jego czasy świetności minęły.. A pociągli go w błoto więc niech już przystopują z tym :(

11. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poczekam nawet i kolejną dekade. Mam nadzieje że w koncu wyjdzie godny następca duke'a chociaż ten forever i tak był całkiem sympatyczny. Poczekam również na nowego dooma oraz przede wszystkim hallf life'a episod 3 nawet te kilka bo wiem że zostaną dopieszczone i jak na prawdziwe perełki w zbrukanym już gatunku fps trzeba na nie niestety baardzo dłuugo czekac. Młodsi gracze tego nie pojma, dostaną swoją coroczną ( bardzo podobną do porzedniczki) edycje call of duty, która zostanie najprawdopodobniej fpsem roku. Niestety takie są realia, gra sie sprzeda, dostanie wysokie noty ale dla mnie i tak będzie co najwyżej średniawą strzelanką.

12. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    I tutaj popieram w 100%. Siedziało się przy HL2 i to długie godziny. Gra była niepowtarzalna. I CS w międzyczasie. Kiedyś chodziło o jakość, a nie o dolary. Jednak takie studia jak Rockstar, Valve... Oni trzymają poziom i czuję, że jeszcze długo będą trzymać. No i chwała DICE za serię Battlefield :D

13. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Co Wy tam gadacie. Się znacie... DNF był fajny przez... pierwszą godzinę gry :D Później wolałem włączyć coś innego :p
    Jak się za to zabiorą może zrobią coś dobrego, a Duke to tak kultowa postać jak Darth Vader więc chętnie zobaczę z nim grę w roli głównej w dużo lepszej jakości niż to co było.

14. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Sam pomysł na grę-komedię z blond mięśniakiem i innymi bajerami jest super, no ale studio to najwyraźniej po prostu nie umie podejść w ten sposób do gier.

15. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Twórcy już wypowiadali się, że nowa część to tylko taka odskocznia od wcześniejszych części, nowy "normalny" Brothers in Arms już jest w produkcji. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał Furius four, ale wątpię żebym go kupił, wolę poczekać na kolejną "bardziej poważną" część.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum