1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

gears of war 1 i 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez p0g, Styczeń 6, 2010.

1. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mam pytanie
    posiadam gears of war 2 i sie zastanawiam czy duzo strace jesli zaczne grac od tej czesci a potem jesli mnie wkreci po przejsciu calej gry zaczalbym grac w 1 czesc?
    bo chodzi o to ze pogralbym sobie w cos w nocy , a mam tylko 2 gry gow 2 i dragon age- ktorego juz przeszedlem z 2 miechy temu na pc i jakos nie chce mi sie znowu w niego zaczynac, wiec zostaje gow 2 , no ale na jutro moglbym miec gow 1 , no i wlasnie niewiem czy czekac do jutra na gow 1 , czy zaczynac dzisiaj od 2 ?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    1 dzien dasz rade. poczekaj bo srednio bedziesz sie orientowac kto jest kim itd.

4. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli wychodzi na to ze jedynka z dwojka jest w duzym stopniu polaczona ?

5. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    parę faktów i postaci możesz nie kojarzyć, a to jest fajna rzecz spotkać postacie z pierwszej części w następnej ;)

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Ja bym nie wytrzymał mając GOWa i nie grać w niego:D Najpierw przeszedłem gow2 a dopiero później jedynkę na pc i nie miałem żadnych problemów z wątkiem

7. Rocks

Rocks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce/Białystok
    Spokojnie załapiesz o co chodzi, ale pamiętaj by w pierwszą część zagrać koniecznie, bardzo dobra gra.

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja tak zacząłem, przechodzę dwójkę drugi raz, a jedynkę tylko liznąłem jakiś czas temu. Postacie poznałem podczas grania, toczenia się fabuły. Wszystkie jest raczej ok :D

Wczytywanie...

Poleć forum