1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 1 vs 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez neCro, Styczeń 30, 2010.

1. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Witam. Mam pytanie, poniewaz za mna juz GoW2 teraz zastanawiam sie nad kupnem jedynki. Prosze o wasze opinie na temat jedynki w stosunku do 2 czesci.
    Czym sie roznia no i glownie chodzi mi o fabule ktora lepsza bo jak obie gry wygladaja to wiem :)
    Jezeli temat juz byl walkowany to przepraszam ale nic podobnego nie znalajzlem ;d

2. Lotnik421 Xbox One

3. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli chodzi o fabułę to nie różni się praktycznie niczym od dwójki. Fakt 1szą odsłonę Gears'ów przechodziłem dość dawno ale hmm nie sądzę żeby coś istotnego mi umknęło. W przypadku rozgrywki również większych zmian w stosunku do dwójki nie ma, choć tak naprawdę nie wiem czy można mówić o jakichkolwiek zmianach pod tym względem :) Jedyne co rzuca się w oczy to nieco mniejszy asortyment broni, poza tym 1-sza część w moim odczuciu ma nieco lepszy klimat :) Zresztą jeśli chodzi o ten typ gier to Gears Of War nie ma sobie równych. Nawet Uncharted 2 musi uznać wyższość Markusa. Niektórzy pewnie się z tym nie zgodzą i mają do tego pełne prawo :)

Pozdr.

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    W jedynce jest troche mniej bossów. Np w dwójce walczy się z kilkoma brumakami, a w jedynce o ile się nie myle jest jeden.

5. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    to i ja sie podlacze. teraz gow 1 kosztuje jakies male pieniadze w tej edycji classic i zastanawiam sie czy w ogole jest sens kupowac? nigdy nie gralem w zadna czesc a obawiam sie czy przypadkiem ta gra nie jest 'za stara' i grafika bedzie nie za fajna, tzn gralem w lost planet niedawno i grafika byla taka, no w stylu gothica2 na kompa i troszke to psulo moje odczucia.

6. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Nie masz się czym obawiąc grafika w 1 wygląda świetnie! ;] Co do Lost Planet to się zgodze jedynka wygląda słabo ;]
    Co do kolegi wyżej jężeli grałeś w 2 to jedynka jak najbardziej Ci się spodoba - jest moim zdaniem tak samo 'świetna' jak 2 ;]

Widze że najwidoczniej nie grałeś w jedynkę ;P Walkę z brumark'iem masz tylko w wersji na PC'ta która wyszła rok później ;] A czy jest mniej bosów ..no nie wiem - walka z bosami jest moim zdaniem troszke ciekawsza jak w 2 ;] Ale kampania jest tak samo ciekawa w obu częściach ;]

Edit: Jedyna wadą jedynki jest to że jest troszke krótsza od 2 ;] (wersja PC jest dłuższa o 5 rozdziałów ;] )
    Edit2:
    Zgadza się ;]

7. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    OK, dziekuje za pomoc temat do zamkniecia :)

8. piotrekali

piotrekali Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mars
    To tylko dopisze że GOW1 w moim odczuciu jest trochę trudniejsza

9. lukeePL

lukeePL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw
    Ja tam uważam że GoW 1 jest super i ma dużo lepszy klimat od dwójki.

10. Artix

Artix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę, że temacik się rozkręca. Właśnie decyduje się na zakup GoW tylko nie wiem czy kupić 1 czy 2 może pomożecie w wyborze bo po opiniach innych widzę, że gry są podobne i stąd moje zakłopotanie.

11. guladirm

guladirm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Kupuj czy to pierwszą czy drugą część. Każda da ci wiele godzin dobrej zabawy. Teraz ceny tych gier są bardzo dobre. Używki maja czasami śmiesznie niskie ceny. :p

12. loganslupsk

loganslupsk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli myślisz o singlu, to zacząłbym od 1. Jest ciekawsza, ma trudniejszych bossów (kto nie słyszał o ostatnim bossie z 2 :whistle:) no i poznasz bohaterów, a jak ją przejdziesz to i tak na pewno kupisz 2 ;) Natomiast pod multi polecam GoW2. Horda i strażnik wymiatają.

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Nawet się nie zastanawiaj nad kupnem GOW bo to jedna z najlepszych gier na Xa i dorównuje dwójce lub nawet j przewyższa:D
    A do tego jest do kupienia za niewielkie pieniądze:)

14. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    wlasnie zaczolem grac w gow 2 po tym jak udalo mi sie ja naprawic pasta do zebow :O. miala fullringa ale popolerowalem ja troszke i dziala. gralem wczoraj godzine z plyty dzis sobie wrzucilem na dysk. porownania do jedynki nie mam ale dwojka jest mistrzowska! klimat i grafika zabijaja. gra godna polecenia

Wczytywanie...

Poleć forum