1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of war 2 360int pytanie

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez szympans, Listopad 7, 2008.

1. szympans

szympans Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy można grać przez live w gow 2 z grupy 360INT bo zależy mi na graniu online a nie wiem czy zaczynać ściągać gowa z tej wersji bo posiada polskie tłumaczenie a reszta nie
    a sporo osób gada że to review copy, ja ściągnąłem review copy saint row 2 i nie mogłem grać w multiplayer ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Odp: Gears of war 2 360int pytanie

lepiej poszukaj wersji od allstars

4. intermario77

intermario77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Witam!
    Mam pytanie .....
    zassalem wersje Gears of War 2. X360-Allstars. i juz drugi raz to wypalam i pokazuje mi dysk niemozliwy do odczytania! poraz pierwszy mi sie cos takiego dzieje:( wypalam na Verbatim DVD+R DL. programem ImgBurn.do tej pory wszystko bylo ok! a bardzo zalezy mi na tej gierce! prosze o pomoc byc moze trzeba cos zrobic z tym obrazem ale nie bardzo kumam co! nigdy wczesniej nie musialem zmieniac zadnej nazwy obrazu dvd itp... nie bardzo to kumam prosze o pomoc i szybka instrukcje!
    Z gory dziekuje i pozdrawiam!

5. zz0rg

zz0rg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A do jakiego momentu dochodzi ładowanie ? Ja widzę dwie pierwsza animacje jak wystarczająco szybko puknę "Start" to zobaczę jeszcze główne menu... potem kicha. Ale wypalałem to na EMTECu więc.... wiadomo.

Wczytywanie...

Poleć forum