Gears of War 2 czy ktoś jeszcze gra na multi?

BRZEZ1N

Świeżak
Świeżak
Hej, wpadł mi ten tytuł na konsolę, kampanię ukończyłem, a na multi nie znajduje mi kompanów. Konsole posiadam od niedawna. Nie wiem czy po prostu tytuł już jest przestarzały i nikt już w to nie gra ? Czy jest jakiś sposób na znalezienie graczy ? Zmiana regionu itp ?
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
Tak, zmiana regionu. Znany problem który występował już na x360
 

BRZEZ1N

Świeżak
Świeżak
Po zmianie lokalizacji nadal nic...nie wyszukuje graczy.
 
Ostatnia edycja:

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Być może masz NAT. Też miałem taki problem ze 2 lata temu i tylko do hordy mi czasami znajdowało graczy.
 

TitanHunter69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam to gdzies w kolekcji i zblizam sie do pogrania, dodaj mnie do znajomych to nie odrazu ale moge zagrac
 

BRZEZ1N

Świeżak
Świeżak
Być może masz NAT. Też miałem taki problem ze 2 lata temu i tylko do hordy mi czasami znajdowało graczy.
Rodzaj NAT ; Otwarty. PS Nie znam się na tym zbyt dobrze ;p Nie moja dziedzina.
 

cwikson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podbijam temat. W GOW 2 nie znajduje graczy, zamierzam kupić używaną GOW Ultimate Edition ale nie wiem czy w to tez jeszcze ktoś gra? Czy lepiej brać GOW 3 ze wsteczną zgodnością, czy czekać aż GOW 4 będzie w jakiejś ludzkiej cenie ? Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić w jakie gry jest dużo chętnych online a w jakie nie (żeby nie kupować kota w worku, chodzi oczywiście o starsze gry, nie o nowości)
 

adamek9995

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co do GOW UE odpalałem w tamtym tygodniu online bo chciałem osiągnięcia powbijać, ale z obcymi to ciężka sprawa, aczkolwiek są i grają ;)
 

cwikson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
thx
 

Do góry Bottom