1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 2 (level i staty)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Konradiv, Styczeń 22, 2011.

1. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Co się dzieje z tą grą?! Grałem sobie spokojnie w horde z kolega na split-screenie, miałem 25lv było fajnie wszystko ... a tu nagle LIVE zanikł na moment, zwiecha konsoli. Włączam ponownie - LVL 1. Wszystkie fale musiałem od początku przechodzić, ale to nic. Gramy dalej, nabiłem już 15 lvl, i tym razem bez zaniku LVIE gra się zwiesiła > reset konsoli > 1 lvl, 0 zabitych (miałem ponad 16k), 0 rozegranych meczy, wszystkie achievy w 'Dzienniku Wojennym' zniknęły. No co jest? Mam pisać do MS z tym problemem?
    A teraz z innej beczki, gra w to ktoś w ogóle? Bo już od pół roku próbuje pograć to nie mogę się połączyć z żadnym meczem ...
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W tą grę gra sporo osób, ale musisz zmienić region konsoli na UK, język konsoli możesz zostawić polski. Szukaj meczy tylko o 20:00, wtedy najwięcej osób gra. Też miałem z tym problem, ale wystarczy tylko zmienić region i można pograć. Ja przez te lobby sprzedałem grę, bo nie miałem cierpliwości czekania 4min na znalezienie meczu. Polecam granie takich trybów, gdzie najdłużej się gra. Hordę można pominąć, bo niektórzy nie przepadają za nią.

4. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    No ok, a staty, miał ktoś z tym problem?

Wczytywanie...

Poleć forum