1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of war 2 - nie wyszukuje graczy?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez macieQ, Wrzesień 20, 2010.

1. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć, mam problem , ponieważ ostatnio w Gow'ie nie wyszukuje mi graczy , próbowałem kilka trybów , godzin i nic może 1,2 i tak wychodzili. Raz udało mi się w kilka sekund znaleźć full osób. Mam dopiero 3 poziom i czy to ma coś do tego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    To zależy bo ja jak mam zwykłym kablem do neta podłączonego to mi nic nie wyszukuje kiedyś przed aktualizacją wszystko mi szukało a po to już nic ^^

4. Bodzio pl

Bodzio pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Małopolska
    Zmieńcie sobie region konsoli na Wielka Brytania.

5. piter1986

piter1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spróbuj zagrać w egzekucję, najszybciej wyszukuje. Generalnie to chyba zależy od prędkości neta, mi wczoraj pierwszy mecz wyszukiwało 25 minut, później zapraszali mnie znajomi i szło jeden za drugim. Najlepiej jak znajdziesz jakichś Polaków, zagadasz i dołączysz do ich grupy.

6. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A można dołączyć do kogoś jak wyszukuje grę? Bo do gry się nie da dojść.

Wczytywanie...

Poleć forum