1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 2 - problem online

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Simo, Czerwiec 19, 2010.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dlaczego nie mogę połączyć się z żadnym serverm, wogóle nie może mi wyszukać ludzi, czekam 5min i nic, a kiedyś normalne mi wyszukiwało. Gra ktoś z was online w te gre ?? Nie mam żadnych dodatków.

2. Lotnik421 Xbox One

3. matt12345

matt12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. not4u

not4u Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po prostu wyłączcie na kompie zapore internetową a następnie uruchomcie grę jeszcze raz, miałem ten sam problem wcześniej i teraz wszystko jest ok...;]

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Gow2 ma taki problem że strasznie wolno wyszukuje graczy najlepiej to z paroma osobami wyszukać mecz i w tedy będzie trochę szybciej szukać graczy

6. Simo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No szkoda że tak się dzieje, bo wcześniej normalnie 10sekund i wyszukało mi ludzi a teraz 10min i nic, pewnie od jakiegoś update się to zdu...o, spróbuje jeszcze te zapore jakoś wyłaączyć zobaczymy

7. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    I co? Miała coś z tym zapora wspólnego? Też mam teraz ten problem. Exp x6 a tu taka lipa..

W ogóle powie mi ktoś jak to jest z tym expem? Ja zauważyłem, że wzrosło tylko trzykrotnie. Sprawdzałem na hordzie, nie wiem jak jest z innymi trybami.

8. HD202

HD202 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zmiana jezyka i regionu na UK w ustawieniach regionalnych konsoli powinna rozwiazac problem. Oczywiscie po zmianie reset konsoli wskazany

9. Simo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Wyłączenie zapory nic mi nie przyśpieszyło ale zostawiłem wczoraj do bólu wyszukiwanie graczy w trybie Horda i po jakiś 10min mi wyszukało, strasznie wolno ale lepsze to niż wcale. Hmmm mam nadzieje że to naprawią bo pamietam że wyszukiwanie trwało o wiele krócej.
    Co do zmiany regionu na UK, to trzeba zakładać nowy profil ??? Czy można to zmienić na obecnym profilu ??

10. Bajol21

Bajol21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Underground
    Zmiana regionu na UK mi osobiście pomogła. Matchmaking i tak szuka graczy kilka minut ale przynajmniej da się pograć. Zmień region w konsoli, zrestartuj ją i spróbuj.

Wczytywanie...

Poleć forum