1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears Of War 2 - problem z namierzeniem przeciwnika.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fanXboxa360, Maj 15, 2013.

1. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gears of war 2 jest praktycznie pierwszą strzelanką w jaką gram na X360. Nie moge namierzyć przeciwnika, amunicja szybko mi się kończy te szarańcze biegają w te i spowrotem nie mogę ich ucelować ;/ macie jakąś poradę żeby przyzwyczaić się do pada ? i fabuły też troche nie znam bo w 1 nie grałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    zmiejsz se stopień . Tam trzeba umieć grać ale celowanie nie jest trudne i troche piły używać jak tutka skończyłeś to z grą nie powino być problemu.

4. fanXboxa360

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gram na normalnym więc zmniejszanie trudności nie ma sensu.

5. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No chyba jest sens skoro nie dajesz rady :)

6. fanXboxa360

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie rade do nawet daje tylko mam problem z namierzeniem czy jak pogram w tą grę więcej trochę to będzie mi się łatwiej grało ? i na czym polega fabuła bo w 1 nie grałem i nie wiem o co chodzi teraz na początku.

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    lewy trigger - celowanie :p pograsz troche to ogarniesz sterowanie... po 2 kup 1 nie nie bedzie problemu ze zrozumieniem fabuły ;)

8. Rei 02

Rei 02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z czasem będzie ci łatwiej. Z tego co pamiętam, możesz pokombinować z sensitivity (czułością poruszaną gałką sterowania celownikiem/ kamerą), może zyskasz szybszy mastering GoW2. ;)

Jeśli chodzi o kupno 1, to odradzam. Sam tak zrobiłem i szczerze mówiąc żałuję, bo w 1 jakieś super fabuły do rozgrywki nie wnosi. Bo będzie zarys początku wojny, "biografia" postaci (głównie Marcusa) i tyle. Za co moge wyróżnic GoW 1, to za lepszy dramatyczny klimat (w 2 głównie biegasz i strzelasz, bez jakichś emocji). I za mimo klimatu, wielkiego humoru względem niektórych sytuacji. :) Ale wydawać te 40-50 zł, to za dużo.

9. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    wszystkie części są do bani przy 3 się tragicznie nudziłem i przysypiałem a nowa troche lepsza. A sterowanie nie jest trudne chyba ,że ktoś pada w ręku w życiu nie miał niech się cieszy ,że to nie FPP

10. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Zacznijmy od tego ze gow 1 mozna miec za 15, 20 zl. A do gry trzeba sie przyzwyczaić poprostu. W gearsy gra sie specyficznie poprostu.

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

11. fanXboxa360

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Temat do zamknięcia. Pograłem troche i jest już lepiej i zrozumiałem fenomen tej gry.

12. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    judgment lepszy?!-spaczony masz ten gust.... judgment - najgorsza/najslabsza czesc serii...

Wczytywanie...

Poleć forum