1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears Of War 2 - Słone Wody

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Maly1920, Luty 6, 2010.

1. Maly1920

Maly1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzow
    Mam problem w [ Nadciągająca burza ] Słone wody jestem w momencie gdy na łodzi atakuje mnie ten Duży robal mówi żeby go zniszczyć od środka rozumiem to jako wrzucić granat no to wrzucam 2 bo tylko tyle jest na tej łodzi i nic robal zjada 3/4 łodzi a nas wyrzuca za burtę i mam Game Over :( Pomoże ktoś? Wiem że jest to bardzo łatwe ale wyłączyłem Xbox'a i nie mogę próbować :yeye:

2. Lotnik421 Xbox One

3. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie pamiętam dokładnie tej misji ale gdy robal otworzy paszczę to głęboko jest jeszcze taki otwór. Gdy jest zamknięty poczęstuj go trochę ołowiem żeby się otworzył i wtedy wrzuć granat. Po każdym udanym zapakowaniu granatu powinny pojawić się kolejne granty bo trzeba chyba ze 3 razy wrzucić.
    Ogólnie polecam obejrzeć filmiki na yt, często sobie pomagałem w ten sposób.

4. HarryOnALeash

HarryOnALeash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupia Kapitulna
    Strzelasz mu w oczy -> gdy otworzy paszczę szybko do środka -> potem strzelaj w niebieskie hmmm "czulki"? -> pojawi się taki lejek i czym prędzej rzucaj granata do środka.
    Teraz jeśli wyleci ogień z tego lejka znaczy, że trafiłeś (na casualu wystarczy, że 2 razy udanie wrzucisz granat, na ostatnim, niemożliwym poziomie to nawet 4)

5. Maly1920

Maly1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzow
    Udało się :yeye: Temat do zamknięcia :yeye:

Wczytywanie...

Poleć forum