1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 2 vs SC: Conviction (Co-op)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bercik121, Listopad 22, 2010.

1. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Was ciepło!
    Potrzebuję szybkiej rady: która gra sprawia większą frajdę przy grze lokalnej (ciekawsza, większa wpółpraca, wiecej trybów itp.)
    Chciałbym, żeby co-op był długo grywalny przy jednoczesnym zachowaniu frajdy z gry Single Player.
    Pozdrawiam was i dziękuję za opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mi obie sprawily frajde :) jeżeli chodzi o długość gry w co-op to polecam oczywiście GoW 2, jeżeli o większą współprace to SC:C gdzie co-op dzieje się przed wydarzeniami z singleplayer , ale jednak poleciłbym GoW2 ponieważ jest rzeźnia :D to tyle

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Podpinam się, GoW2 w CO-OP (z moją dziewczyną . ) jest wymiatający... Generalnie polecam GoW2 :)

5. residentosevilos

residentosevilos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tez bym polecil GOW2:)ale SC tez niczego sobie,ladny coop duza wspolpraca.najlepsza scena jak gosc chwyta twoje partnera za zakladnika a ty musisz uratowac go.

6. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziękuje za cenne opinie!
    Mimo wszystko zdecydowałem się na SC:C. Właściwie to zdecydowała siła wyższa (dziewczyna, widzę że fryc88 to zna :) ). Woli nauczyć się obsługi pada na czymś mniej dynamicznym. GoW 2 jest następne w kolejne do kupna, a podoba mi się diabelnie!
    Jest czad.

Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum