1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 2 - Wyzerowany poziom multi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Laska151, Kwiecień 15, 2010.

1. Laska151

Laska151 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DE
    Witam! Kilka miesięcy temu grając przez neta w GoW2 nabiłem ponad 25 leveli(świadczą o tym zdobyte osiągnięcia), dzisiaj kiedy włączyłem GoW2 chciałem pograć na nowych mapach które wczoraj ściągnąłem ale zauważyłem że wyzerowano mi level do 1. Nie wiecie czym to jest spowodowane??

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamil0s

Kamil0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    Też kiedys tak mialem po graniu z ziomkiem z na 2 padach z botami;/ i tez nie wiem czemu tak sie stało wszystkie osiagniecia sie zresetowaly jak np Baw sie jak w 1999 itp postacie ktore odblokowalem w kampani

4. >HAQ<

>HAQ< Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak miałem jak uciekłem z meczu ( laggi w ch*j) i jak wszedłem do następnego meczu to już miałem zerową rangę. Zgliczowany shit.

Wczytywanie...

Poleć forum