1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez qba00, Sierpień 5, 2011.

1. qba00

qba00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam!
    Dzisiaj odpaliłem gears of war 2 i zobaczyłem że mój lvl się wykasował . Miałem 73 a teraz mam 1 . Da się coś z tym zrobić ? Czego to może być wina ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Jeżeli twój lvl teraz jest taki to nic z tym nie zrobisz raczej. Gears ma tendencje do kasowania wszystkiego mi się to często przytrafiało przy singlu zwłaszcza.

4. Dejv

Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Wow! Gram w GoW'a 2 Single Player ok. 2 miesiące a nie wiedziałem że tam jest system lvl'ów. Gdzie on się znajduje?

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    W singlu zapisują się staty czyli zebrane itemy, ilość zabitych wrogów i składowe achievementów.

Wczytywanie...

Poleć forum