1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears Of War 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shanga, Wrzesień 7, 2011.

1. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    poszukuje chetnych do zrobienia calaczka w GoW2 sa juz 4 osoby zemna kto sie pisze to kontakt gg 13987591 lub Tag Replacedshanga kobietki grajace tez milo widziane :) pozdrawiam i zapraszam termin ustalimy jak sie zbierze grupa trzeba 10 osob

2. Lotnik421 Xbox One

3. remek0

remek0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OBRZYCKO
    Witam,szukam chętnych do gry na weekend lub w tygodniu w gears of war 2 horda na xbox live ,nie mam jak zaliczyć 50 fali i potrzebuję pomocy,konkretnych graczy nie bojących się wyzwań i mających...

4. AlexUnder

AlexUnder Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    kto sie pisze na calaczka w gears of war 2 to podawajcie swoje game tagi to was bede dodawal ewentualnie piszcie na gg a najlepiej wysylajcie prsobe o dodanie do listy na xbox ja zazwyczaj jestem dosyc czesto czasem nie ma mnie ale to juz sila wyzsza bo jakos na zycie trzeba zarabiac termin bysmy jakos ustalili wspolny zeby kazdemu pasowalo np nie wiem 1 Listopada w jakies swieto bo chyba zazwyczaj kazdy ma wtedy wolne jesli chodzi o osiagniecia to trzeba zrobic ustawke glownie na straznik i skrzydlowy bo w normalnym meczu jest zbyt trudno mozna sie meczyc do usranej smierci a jesli o horde to nie ma sprawy moge pomodz ale wiadomo cos za cos ktos mi pomoze zdobyc te 2 osiagniecia ja pomoge przejsc horde szczerze muwiac przeszlem ja sam pod koniec 47 fala do 50 mialem troszke problemow ale dobra taktyka radzi.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    wiec jak ktos chce dolaczyc do listy na calaczka w GoW2 to gametagi

Wczytywanie...

Poleć forum