1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez MikeL, Kwiecień 22, 2009.

1. MikeL

MikeL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    Mam do was kilka pytań co do tej gry.

Otóż:
    1. Na kilku gameplayach widziałem złote bronie. Co trzeba zrobić aby coś takiego dostać? Jakie są korzyści?
    2. W hordzie i meczach dostaje się punkty. Słyszałem że po uzbieraniu pewnej ilości punktów postać awansuje, czy to prawda? Gdzie można sprawdzić ile jeszcze ich brakuje?
    3. Jaką mapę polecacie do hordy? Narazie gram sam, więc nie mam co liczyć na pomoc.
    4. Jak sądzicie, o czym świadczą słowa Adama Fenixa na końcu gry? Może sequel?
    5. Czy w hordzie jako pomocników można wrzucić boty? Jak?
    6. [offtop] Czy z XBMarket można ściągnąć ubrania dla avatarów(xboxa mam od tygonia, proszę się nie śmiać :p)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    1. Złote bronie otrzymuję sie wtedy gdy posiadasz wersje kolekcjonerską (nie polską), a druga możliwość otrzymanie kodu pdczas zakupie GoW2 w dniu premiery.
    2.Tak ale tylko w meczach publicznych.
    3.Dzień Pierwszy, Lawina
    4.Chodzą plotki że będzie GoW 3
    5.Nie, nie można
    6.Chyba nie, zauważyłem że jak są nowe ubrania to automatycznie je dostajesz.

4. MikeL

MikeL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz
    A gdzie mogę sprawdzić ile mam tych punktów doświadczenia, i ile mi do następnego lvl brakuje?

Wczytywanie...

Poleć forum