Gears of War 3 (2011) READNFO.XGD3.0800.USA.RF-XBOX360-RRoD

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
dash najnowszy
LiteOn przerobiony na 2.0
w eeprom domyslnie lub tak jak w proradnikach

ani od c4... ani orginalny fw w nagrywarce nie pomaga
nagralem z ciekawosci AC Rev drugi raz i ppupa... Pierwsza kopia chodzi bez problemu a druga juz nie (plyta nieobslugiwana)

plyty verby mk003

pozdro
no to powiem tak: z OFW sobie daruj zabawy, wgraj ponownie CFW od C4eva do iHAS`a i na tym testuj, przy poniższych ustawieniach nie ma prawa Ci nie działać:

Kod:
LayerBreak=2133520 (w pliku *.dvd);
Nagrywarka: iHAS124B-CFW_iXtreme_Burner_Max;
Płyta: Verbatim DVD+R DL 8x (Disc ID: MKM-003-00);
Prędkość: 2,4x;
Opcje: Smart Burn (Enabled) / Online HyperTuning (Enabled) / OverSpeed (Disabled) / Force Hyper Tuning (Enabled) / bez OPC;
Program: ImgBurn 2.5.6.0;
p.s
możesz się pokusić o crossflash do iHAS524B i wtedy wgranie CFW, kilka razy natknąłem się na opinię "że to pomaga", u siebie też to zrobiłem ale tylko z czystej ciekawości, różnicy nie widziałem, ale nieodparta i niczym nie pohamowana radość z 524B zamiast 124B jest heh;
 

pawelz

Świeżak
Świeżak
no to powiem tak: z OFW sobie daruj zabawy, wgraj ponownie CFW od C4eva do iHAS`a i na tym testuj, przy poniższych ustawieniach nie ma prawa Ci nie działać:

Kod:
LayerBreak=2133520 (w pliku *.dvd);
Nagrywarka: iHAS124B-CFW_iXtreme_Burner_Max;
Płyta: Verbatim DVD+R DL 8x (Disc ID: MKM-003-00);
Prędkość: 2,4x;
Opcje: Smart Burn (Enabled) / Online HyperTuning (Enabled) / OverSpeed (Disabled) / Force Hyper Tuning (Enabled) / bez OPC;
Program: ImgBurn 2.5.6.0;
p.s
możesz się pokusić o crossflash do iHAS524B i wtedy wgranie CFW, kilka razy natknąłem się na opinię "że to pomaga", u siebie też to zrobiłem ale tylko z czystej ciekawości, różnicy nie widziałem, ale nieodparta i niczym nie pohamowana radość z 524B zamiast 124B jest heh;
Przerobiony ihas na 524 ustawienia jak napisales i nadal problemy
 

orishas555

Świeżak
Świeżak
a ma ktos pomysl na jeszcze jakis sposob na taki przypadek:

lt; 3.0
nagrywarki 2: jedna lg, druga jakas z laptopa
najnowszy dash
problem tylko z gra gears of war 3 (mam wersje od rrod)
nagrywalem 2 razy imgburn i z 4 clonecd

nie mam juz pomyslu czy da sie jakos przebrnac przez to bez kupowania IHASA... gra mniej wiecej co 20 min pokazuje komunikat o szmatce i brudnej plytce, nei nagrywalem na dysk, w ten sam sposob nagralem np MW3 i chodzi z plyty bez problemu, przepuszczalem oczywiscie gre przez najnoweszego abgx i wgrywalem topology... ma ktos jakis pomysl? plytki oczywisice verbatim
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Mam dokladnie ten sam problem w moim Falconie z LiteOnem i LT 3.0. Przez caly czas grania, naped tak jakby mielil ta plyte i nie mogl jej odczytac. 'Buczenie', ktore pojawia sie w chyba kazdej grze odpalanej z plyty, tutaj wystepuje bardzo rzadko. Gra wypalona na Verbatimie, w IMG Burnie 2.5.6.0 zwykla nagrywarka LG.
 

PitiG91

Świeżak
Świeżak
Mam problem z gears of war 3, straciłem już 3 płyty, wszystko pięknie chodzi tylko dochodzę do jednego momentu, mianowicie jest to akt 1-"opuścić okręt" podchodzę do drzwi pokazuje sie aby kliknąć "x" klikam a Marcus mówi "nie mogę tego teraz zrobić". Na filmikach, które widziałem normalnie podchodzą klikają "x" i Marcus otwiera drzwi. Próbowałem już wersje RRod, SRT nagrywać i dalej to samo. Gra nagrana zwykłą nagrywarką LG na Verbatimach. Dodam że inne gry XGD3 które nagrałem działają bez problemu.
 

Tofu212

Banned
według mnie czegoś nie zrobiłeś poprostu a nie wina kopi płyty
 

PitiG91

Świeżak
Świeżak
oglądałem filmiki i nic nie robili czego ja bym nie zrobił...nigdzie nie mogę sie cofnąć...zdarza sie tak że gra sie wczytuje i sie zawiesza w tym momencie a w napędzie słychać dźwięk jakby po płycie jeździł igłą...także sam już nie wiem czy to wina kopii czy czegoś innego
 

Tofu212

Banned
zgraj na dysk to się dowiesz czy się dobrze nagrało luknij na płyte czy nie jest porysowana lub coś podobnego i nie było by błędu w grze tego typu ,że nie dało się przejść
 

PitiG91

Świeżak
Świeżak
instaluje sie na dysku, ale to było nagrywane zwykłą nagrywarką więc z dysku nie chodzi...płyta nie jest porysowana. Pierwsza nagrana płyta wogóle nie pokazywała mi żeby nacisnąć "x" w tamtym momencie, kolejne 2 juz pokazują ale nie otworzy tych drzwi ;p
 

Tofu212

Banned
czyli kopia dobrze nagrana jak się zegrało zacznij wcześniejszego zapisu gry ,wychodzi ,że coś nie zrobiłeś...
 

orishas555

Świeżak
Świeżak
a jak nagrales ta plytke i czy masz przerobke lt 3.0? bo ja w ogole nie moge sobie pograc dluzej? ma ktos jakis pomysl?
 

PitiG91

Świeżak
Świeżak
tak, mam przeróbke 3.0. Płyte nagrywałem najnowszym IMGBurn'em, wcześniej przez najnowszego abgx'a przepuściłem, ustawiłem odpowiedni LayerBreak i nagrywałem raz 2x, raz 4x bez żadnych błędów. No tyle że nie wiem co jest grane że tych drzwi nie otworzy, wszystko robiłem po kolei tak jak trzeba i nic;p
 

PitiG91

Świeżak
Świeżak
problem rozwiązany:)poprostu przy tych drzwiach zmieniłem sobie poziom trudności na wyższy troche mnie cofnęło z zapisem ale drzwi udało sie otworzyć jak doszedłem do tego etapu:)a wszystko robiłem tak jak wcześniej, także gdyby ktoś miał też taki problem to może akurat moje rozwiązanie pomoże, wiem że coś takiego też było przy Prince of Persia Forgotten Sands, cos z crackiem było nie tak ale gdy zmieniło sie poziom to gra działała:)gre co jakiś czas się zacina i mieli płyte w napędzie jakby szpilką ktoś jeździł ;p ale najważniejsze że działa:)ja np czekam aż konsola troche ostygnie i uruchamiam gre na nowo i działa:)mam nadzieje że komuś takie rozwiązanie przyda sie w przyszłości:)
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Kto sie orietuje co to za bledy z freezami podczas ladowania ?
 

kemsi

Świeżak
Świeżak
Ja z tą grą mam taki problem, że jak włączam jakiś tryb to przy wyborze poziomu trudności gra się zawiesza, tzn. słychać tylko muzykę i nic nie mogę zrobić. Nagrane przez imgburn na płycie Verbatim na "zwykłej" nagrywarce. Mam Lt 3.0
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ja z tą grą mam taki problem, że jak włączam jakiś tryb to przy wyborze poziomu trudności gra się zawiesza, tzn. słychać tylko muzykę i nic nie mogę zrobić. Nagrane przez imgburn na płycie Verbatim na "zwykłej" nagrywarce. Mam Lt 3.0
Nagraj iHAS'em i będzie chodziło. Brakuje danych, więc się zawiesza, bo nie może odczytać potrzebnych plików.
 

hubert85

Użytkownik
Użytkownik
mi gra wiesza się na ekranie ładowanie mam LT 2.0. jak zresetuję konsolę " idzie" dalej ale kolejny ekran i zonk. Jakieś TIPy? nagrane chyba na zwykłej - lite on shm-165p6s
 

domarum

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest możliwość nagrania tego dodatku na lt 2.0
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli mówisz o wyjęciu topologii to tak.
 

domarum

Użytkownik
Użytkownik
A jeśli można prosić o instrukcje jak odpalić GoW RAAM SHADOW na lt 2.0
 

Do góry Bottom