1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears Of War 3 DLC przypisane do ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kastet, Czerwiec 20, 2012.

1. Kastet

Kastet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Z narzeczoną cioramy w GOW 3 przez neta i postanowiliśmy kupić z jednego konta dodatek Forces Of Nature . Jednakże mam pytanie - jeżeli dodatek kupię z mojego konta to czy będzie on widziany na profilu mojej lubej ? Czy trzeba do każdego konta dokupić dodatek ..... Gramy na jednej konsoli przez Split Screen Online . Z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Działać będzie na pewno na obydwu kontach, pytanie tylko czy wystarczy, że ty kupisz i pobierzesz i będzie dostępny dla obojga, czy potem druga połówka będzie się musiała przenosić licencję... ale to nie ma sensu, więc raczej nie. Poczekaj jeszcze na jakieś rzeczowe odpowiedzi. Na gearsach się nie znam, ale wziąłem to na logikę.

1 osoba to lubi.
  5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Więc tak posłuchaj speca czyli .... mnie .
    Mianowicie jeżeli zakupisz dodatek przez swój profil na wspólnej konsoli to ten dodatek przypisze Ci się do konsoli i twojego profilu . A co to znaczy ? a no chodzi o to że na wszystkich profilach możesz grać w ten dodatek.
    Jednym słowem kupuj dodatek i narzeczona też pogra ale lepiej kup season pass :D

Wczytywanie...

Poleć forum