1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 3 dostanie aż dwie edycje kolekcjonerskie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    A w jednej z nich, tej najbogatszej i najdroższej, znajdzie się... figurka Marcusa Fenixa.

Jeżeli ktoś nie chce standardowego wydania, a nie ma kasy na najbardziej wypasioną edycję (bo swoje kosztuje – ale o tym za chwilę), to powinien zainteresować się wersją Limited Edition. Wyceniono ją na 60 funtów (czyli 270 zł), a znajdziemy w niej:

replikę medalu (w skali 1:1), jaki otrzymał ojcec Marcusa, Adam Fenix za działalność w Hammer of Dawn
    postać Adama Fenixa w multi, która odblokuje się za pomocą kodu wygrawerowanego na medalu
    flagę COG
    pamiętnik Adama Fenixa

Ktoś ma ochotę na więcej? Żaden problem, twórcy szykują też Epic Edition. Jeszcze bogatszą i jeszcze... droższą. Chętni zapłacą za nią aż 100 funtów (450 zł), ale w zamian za to dostaną:

figurkę Marcusa Fenixa, o wymiarach 11,2 cala i wadze 1,7 kg
    96-stronnicowy artbook
    skórkę dla pięciu giwer w multi - Lancera, Retro Lancera,Hammerbursta, Sawed-off Shotguna i Ghnasher Shotguna
    a także wszystko to, co znajduje się w Limited Edition

Aha, Epic Edition dostępny będzie wyłącznie w sklepach GAME oraz Gamestation. Póki co nie wiemy, czy chociaż Limited Edition trafi do Polski. Jeśli tak, to skusilibyście się?

Źródło : YouTube

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
  4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Dla kolekcjonerów nie lada gratka, ale mi do szczęścia sama gra na dysku by wystarczyła :D

5. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Aha, Epic Edition dostępny będzie wyłącznie w sklepach GAME oraz Gamestation. Póki co nie wiemy, czy chociaż Limited Edition trafi do Polski. Jeśli tak, to skusilibyście się?

Aha ok? miałem sobie na urodziny sprawić Epic Edition i chyba już nie sprawię skoro nie wiadomo czy nawet Limited trafi do Polski ;/

6. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Jako, że multi w GOW nie bardzo mnie rajcuje to zapewne kupię podstawową wersję gry i znając życie, to będzie to po premierze gry.

7. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    świetnie wygląda ta figurka marcusa ale obawiam się że jak pójdzie do masowej produkcji to jakość może nie być już taka jak na tym video...

8. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Ja już od chyba 2 miesięcy mam zamówioną w jedynym sklepie co dawała takową możliwość zamówienia edycji Epickiej. Cena takiej przyjemności to 399zł (Gears of War 3 Epic Edition + beta-testy! (X360) - gra, wymagania, cena - kup tanio w Muve.pl).

Niektórzy mogą mnie uznać za idiotę jak mój kolega mówiąc "dla zboczeńców co mają za dużo kasy". Wydaje mi się że zboczeńcem nie jestem, nie mam też również dużo kasy. Jest to jedna z moich nie wielu gier które kupiłem z półki na której zarobi wydawca i to miało być pewnego rodzaju okazanie szacunku dla twórców z mojej strony.

Swoją drogą spryciarze dopiero po becie pokazali co będzie w środku.

9. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    ja też już zakupiłem epic jak kolega wyżej-bedziemy troche czekać

10. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Zaczekamy, może w końcu w tedy z Tobą Kufer zagram w końcu "pro" w grze online.

Co do tematu, liczę że gra bedzie w polskiej wersji językowej. Nie chce aby była sytuacja ze wersja podstawowa ma ten jezyk a Epicka ponieważ jest importowana z zagranicy jej zawierać nie będzie.

11. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    akurat o to możesz być spokojny, microsoft game studios zawsze daje polonizacje, nie ważne czy gra z UK czy kupiona w Polsce :)

gearsy mają premierę 20 września... jakoś to zleci :)

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ciekawa sprawa, ale nie zamierzam wydawac równowartosci mojego Xboxa na gre..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum