Gears of War 3 - Epic Edition nie będzie dostępne w Polsce

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Najbogatsze wydanie kolekcjonerskie Gears of War 3 nie będzie w ogóle dostępne zarówno w naszym kraju, jak i większości europejskich państw.



Sprawdź najnowszą ofertę telewizorów do konsol marki Philips!

Nagła zmiana planów zaskoczyła nie tylko nas, ale prawie wszystkie europejskie sklepy – z najświeższych informacji, które otrzymaliśmy od wydawcy Gears of War 3 wynika, że na starym kontynencie wydanie Epic Edition będzie dostępne tylko w dwóch brytyjskich sklepach – Game i GameStop.

Wydawca zobligował nas do poinformowania klientów, co też czynimy, a przy okazji serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację, na którą w żaden sposób nie mamy wpływu.

Klientom, którzy zdecydowali się na zakup Epic Edition proponujemy nabycie wersji Limited Edition zawierającej replikę medalu przyznanego ojcu głównego bohatera serii, kod na skórkę Adama Feniksa do trybu dla wielu graczy, jego rzeczy osobiste i flagę COG.
Źródło: Gears of War 3 - Epic Edition nie bdzie dostpne w Polsce - gram.pl


Hm... Ja swoją edycje zamówiłem już prawie pół roku temu (2011-04-19 17:47:00), w jedynym sklepie który miał takową możliwość w Polsce (słownie jeden). Kwotę 399,90 wpłaciłem tego samego dnia i teraz co powiedzą mi że sorry ale nie da rady.
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Ultima? Zadzwoń i walcz o kasę ;)
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pozostaje zamówić z UK. Za to widzę że edycja limitowana cenowo poszła w dół- 199zł, (na pocieszenie) :D
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Ultima? Zadzwoń i walcz o kasę ;)
Ja chce raczej to co zamówiłem =].

Sklep Muve.pl
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Chętni na zakup i tak sobie poradzą, a może jakimś cudem będą w Ultimie te Epickie wydania, bo tam często mają takie rzeczy u nas niedostępne :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Szkoda bo fajny zestawik się szykuje, a patrząc po znajomości marki GoW m.in wśród moich znajomych - znaleźli by w Polsce rynek zbytu ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom