1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 3 - Klucze do BETY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Skolud, Kwiecień 20, 2011.

1. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam,
    posiadam na sprzedaż kilka kluczy/kodów do BETY Gears of War 3.
    Normalne kody, legalne a nie żadne przez pendrive za które lecą bany na konta.

Jeden kod za 20zł (do negocjacji ;p). Bez problemu wystawiam na allegro. Wysyłka na email.

Gears of Wars 3 multiplayer beta pozwoli uczestniczyć od 25 kwietnia do 15 maja 2011 roku w testach trybów online w/w gry.

Do wykorzystania kodu niezbędne jest również posiadanie abonamentu GOLD w usłudze Xbox Live!.

Wszelkie pytania bądź zamówienia proszę składać najlepiej na gg: 9447596 lub tutaj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    kody sprzedane.
    proszę o usunięcie tematu.

4. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    jaki ziom???
    ps. ludzie kod do bety można dostać poprzez udział na twitterze
    ja wycisłem 2 i dałem kumplowi-śmieszny zarobek
    a co do bana niby na profil to na twitterze Twitter
    kolo pisze że banów nie bedzie ,nie zaliczą sie jedynie staty i zdobyte ulepszenia do broni -dla tych co nie mają kodu

5. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Nie korzystam z twittera więc nie wiem. Na pewno jednak są ograniczone ilości a o tym już nie piszesz.

To że jakiś cep Ci napisał że nie będzie to wcale nic nie znaczy. Ja już znam 4 przypadki gdzie kolesie dostali więc z takimi informacjami to idź na targ.

A ja swoje kody kupiłem (nie, nie dostałem za darmo) dla kolegów ale niestety 3 z 9 jednak się wycofała więc musiałem się ich pozbyć. Na allegro ludzie sprzedają za min. 25zł więc i tak dobrą cene dałem zwłaszcza że prawie nigdzie nie można ich już dostać...

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    No commnet QWA!!!

Wczytywanie...

Poleć forum