1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 3 Live

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Czyku, Wrzesień 9, 2013.

1. Czyku

Czyku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem , czy to odpowiedni dział i czy w ogóle się nie osmiesze tym topikiem :)D) do rzeczy..
    Grałem w tamtym roku jakiś czas w GoWa przez neta i przeszedłem prawie całą kampanie, niedawno ze 2 tyg. gram sobie na live..
    Nie jestem jakimś tam nie ogarem choć prawda taka że rzadko grałem w FPSy ale GoW raczej takowym FPSem nie jest.. Chodzi o to, że zawsze gdy gram mam może max 1 kill lub 2 na 10 deadów.. :p czasami wogóle nie mam killa na duża ilość deadów.. Nie wiem czy to problem małego stażu w Gowa czy po prostu jestem nie ogarem lub po prostu są jakieś ukryte techniki lub nie wiem co jeszcze ( te z yt ogladałem ).. Odrazu mówie że nie raz mi się zdarza głupio zginąć ale najczęściej gine 1v1 lub jak ktoś mnie od tyłu ( tego nie licze ) ale 1v1 jest najgorzsze bo strzelam pierwszy z tej samej odległości z miażdżyciela do typa w prost na niego a on strzela po mnie i ma nie na 1 hita.. lub zanim zmienie kierunek to też już po mnie..
    Pytam po prostu z ciekawości ja skilluje się dalej ale jestem ciekaw ( najlepiej od tych co grają już długo w GoWa ) waszych pomysłów na ten temat.
    yo :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrianos116

adrianos116 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jak grałem w gow 3 to chodząc nie celowałem z miażdzyciela (koledzy mi tak doradzili).Musisz wyczuć odległość na jaką strzela miażdzyciel (postrzelaj sobie na botach czy coś).Jak strzelisz i nie zabijesz to od razu rób unik .Używaj activa (aktywne przeładowanie) zwiększa ono obrażenia od broni.Takie porady od kolegi z miesięcznym stażem

1 osoba to lubi.
  4. Czyku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zazwyczaj ja też nie celuje aczkolwiek zawsze jak lece juz na gościa on sie rusza zanim wyceluje to strzele w ziemie czy w coś itd. ciężko to wyczuć, dlatego pytam bo zapewne nie jeden ja mam taki problem ale jednak wiekszosc z tymi co gram maja 99% celności a ja zazwyczaj tylko na farcie trafiam co jest dla mnie dziwne lub po prostu jestem jeszcze noobem :D a jak ten activ włączyc ?

5. adrianos116

adrianos116 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak przeładowujesz broń to traf w pionową linię (chyba wiesz o co chodzi) załadowane naboje będą się mrugać t

6. Czyku

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No juz doszedlem do tego ale czy te wieksze obrazenia sa na caly magazynek czy na 1 strzal?

Wczytywanie...

Poleć forum