1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of war 3 lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vermilion95, Październik 13, 2012.

1. Vermilion95

Vermilion95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wiem że tematów jest dużo ale mam problem nagrałem gearsa na lt3.0 tak jak w tym najlepszym poradniku i tu problem odpalam gre wszystko ładnie wyskakuje wiadomość o aktualizacji daje nie wczyta się menu chcę odpalić byle jaki tryb np. kampanie albo hordę wejdę dalej wybiorę poziom itd. i gra gdy powinna się wczytywać zacina się na wybieraniu poziomu czytałem że to może wina podczas nagrywania gdy komputer jest przeciążony ale nic na nim nie robiłem więc w czym problem ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    nagrywałeś ihasem? i sprawdzałeś obraz abgxem?

4. Vermilion95

Vermilion95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie samsungiem ,tak przepuszczałem przez abgx

ale z żadną grą nie mam problemu tylko z tym gearsem .;(

Edytuj swoje posty. Nie pisz jeden pod drugim//Laki88

5. __FRIX__

__FRIX__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    GOW3 jest jedną z tych gier w które nie da się grać jeśli nie została wypalona IHASem - błędy autoryzacji, "zastygająca fabuła" czy zwykłe zawiasy konsoli - to Cię czeka jeśli nawet wypalisz ją poprawnie zwykłą nagrywarką. Radzę odpuścić, bo szkoda płyt.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum