1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 3 nabiera kształtów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez tkn, Maj 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tkn

tkn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Serwis GamesRadar oraz ostatni numer magazynu Game Informer przedstawiły kilka nowych informacji na temat trzeciej odsłony cyklu Gears of War. Wśród podjętych tematów znalazła się m.in. kwestia środków zagłady, a także trybu kooperacji.

Zacznijmy jednak od nowych typów przeciwników, którzy będą reprezentowani przede wszystkim przez członków rasy Lambent – nowej strony konfliktu, podejmującej walkę zarówno z koalicją COG, jak i z Locustami. Oprócz potężnych, mackowatych stworów znanych ze zwiastuna oraz pierwszych zrzutów ekranowych, nie zabraknie bowiem klasycznej piechoty, czyli tzw. Drudges. Będą to wyjątkowo niebezpieczne bestie, zdolne do mutacji, przez co występujące w przynajmniej kilku rodzajach.

Znajdą się wśród nich piechurzy robiący użytek z osłon i zionący żrącą substancją o nazwie Imulsion. Drudge będący blisko śmierci nie będzie czekać na swój koniec – buzująca w jego wnętrzu Imulsion wywoła wówczas potężną eksplozję, zdolną poważnie ranić znajdujących się w pobliżu towarzyszy Marcusa Feniksa. Zdecydowanie większym orzechem do zgryzienia będą Siege Beasts, czyli potężne bestie wykorzystujące swoje odnóża do miotania ogromnymi głazami. Jedyne co będziemy mogli zrobić w walce z nimi, to stopniowo unieszkodliwiać kolejne kończyny.

Jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki, to jedną z ciekawszych nowości będzie z pewnością poszerzona funkcjonalność tzw. żywych tarcz. Mianowicie, chwytając przedstawiciela Locustów gracz będzie w stanie przykleić mu do pleców granat i cisnąć „biedakiem” w kierunku jego towarzyszy. Rozgrywkę umilać będą dodatkowe rodzaje broni. O nowym shotgunie, wiekowym modelu Lancera, niezwykłej Digger Launcher, a także mechu o nazwie Silverback mogliście już u nas przeczytać. Wymienioną gromadkę uzupełniać będzie nowy typ broni miotanej (unowocześniona wersja koktajlu Mołotowa), a także One Shot, czyli snajperka o potężnej sile, zdolna zlikwidować niemal każdego przeciwnika zaledwie jednym celnym strzałem (pancerz Boomera nie jest dla niej żadnym wyzwaniem).

Zmiany dotkną również kooperację. W „trójce” zdecydowanie częściej gracze będą musieli ze sobą współpracować – w innym wypadku pokonanie danego fragmentu mapy będzie niemożliwe. Tego typu akcje mogą być stosunkowo proste w realizacji (wspólne otwarcie ciężkich wrót, podniesienie drutu kolczastego tak, aby towarzysz niedoli mógł przeczołgać się na drugą stronę), jak i nieco bardziej rozbudowane (obsługa potężnego działa, wymuszająca współpracę dwóch osób).

Gears of War 3 zostanie wydane 8 kwietnia 2011 roku wyłącznie w wersji na konsolę Xbox 360.

Źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    zapowiada się bardzo ciekawie :) najbardziej jara mnie tryb kooperacji, bo będzie można z kumplem przy piwku się podenerwować i pomęczyć :yeye:

4. badzik15

badzik15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już nie mogę się doczekać :p

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  6. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    mówie wam to będzie świetne. dwójka była genialistyczna to jak nie zwalą trójki to będzie git

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ahh zacieram rączki :D
    Trza kroić tych s*****... no :D

8. Zozol

Zozol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    Czekam szkoda że nie mogę przyspieszyć czasu bo to dopiero w 2011

9. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeszcze tyyyyyyyyyyle czasu do premiery, a apetyt już ogromny.

10. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Zwiastun powinien być pokazany max 2 miechy przed premierą.A tak musimy czekać z tą myślą.

11. The Cichy

The Cichy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    www.gearsofwar3.pl
  12. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    to będzie najbardziej tłusty tytuł jaki wyjdzie w 2011 chyba że o jakimś niewiem :D czekam na to jak na nic innego ;] kupie dla tego xboxa <333

13. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem co wy widzicie w tej grze. Przeszedłem całą jedynke i jakoś większych emocji we mnie nie wzbudziła

14. DJ_Boski

DJ_Boski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeszów
    To przejdź dwójkę jest o niebo lepsza

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kurcze to już będzie 4 rasa bo locusty dzielą się na te zwykłe i świecące co wypierały te normalne przez co te normalne zaczęły atakować ludzi ciekawe jak tą 4 rasę wprowadzą jeszcze głębiej się chowały czy może z nieba nam spadną nie ważne jak ważne że 3 zapowiada się świetnie szkoda że data premiery tak odległa ale poczekamy , lepiej niech dopracują dobrze niż mają spartaczyć .

16. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gre napewno kupie ale chyba w edycji GOTY żeby się nie pierzyc z DLC :)

17. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Szkoda że trzeba czekać 1 rok

18. Łukasz1988POLAK

Łukasz1988POLAK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzyki
    Super gra będzie, po genialnej jedynce i jeszcze lepszej dwójce jestem pewny, że trzecia część Gears of War spełni wszystkie nadzieje jakie w niej pokładam.

19. The Cichy

The Cichy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    www.gearsofwar3.pl
    Ja chce tylko wypasione multi bez lagów :D Najlepiej na serwerach dedykowanych!

20. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Hmmm...
    Przeszedłem obydwie części GOW.
    Jedynką byłem średnio zachwycony pod względem niedopracowania [grałem na pc] np : Same usuwały się Savy , bohaterowie czasami się nie ruszali tylko stawali w miejscu gapili się w ścianę i trzeba było robić rr aktu... itp.
    Dwójka to po prostu mnie zmiażdżyła ... pod względem graficznym dużo się nie zmieniła ,ale można fajniej torturować przeciwników i miażdżyć im łby za pomocą buta ^^ to jest coś. Ciekawa fabuła , postaci w końcu nie stają w miejscu i zostało dużo rzeczy poprawionych wielkie 10 na 10 w skali gier na Xbox'a...
    Ale jak dorwę GOW'a 3 ...to chyba przez rok nie wyjdę z pokoju i będę non stop maniaczyć^^

21. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja tylko proszę o bardziej dopracowane multi. Żeby nie zależało od hosta jakość meczu. Reszta może zostać ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum