1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of war 3 Problem z multi {FASSST}

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dadada Modik, Kwiecień 2, 2012.

1. Dadada Modik

Dadada Modik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Niedawno temu zakupiłem w Anglii Gow3.
    Skończyłem cały singielplayer więc zachciało mi się multi i się zaczeło.
    prosi żebym wybrał rodaj połączenia z internetem czy jakoś tak (mam nacisnąć strzałkę w < )
    kiedy naciskam mam menu a 3 pierwsze opcje są nie do wyboru (kiedy kliknę nasmarowywuje mi coś po angielsku(i to sporo)).
    Więc wybieram przedostatnią opcje bo local nie wybiorę bo wiem co to jest ale kiedy wybiorę włącza mi się jakaś lista ale nikogo nie wyszukuje no to ja tworze własną sieć.
    I sie zaczyna kiedy próbuję wejść na server karze mi znowu wybrać rodzaj połączenia no a mam aktywne tylko (Local i system link) ale jak próbuję wybrać te pierwsze czy drugie pisze że muszę coś w opcjach zmienić by można było grac ale nic nie ma o multi więc ja nic nie kumam i z tym zwracam się do was PROSZĘ O POMOC:blue::blue::apologetic:.

Wczytywanie...

Poleć forum