1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of war 3 -problem z osiągnięciem

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez King Dodo, Grudzień 21, 2012.

1. King Dodo

King Dodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ,ostatnio odpaliłem GoWa3 po długiej przerwie. Zdziwił mnie fakt ,że dostałem 29/30 eventów ,jak poprzednio miałem ich jedynie 21. Dowiedziałem się ,że wyszła aktualizacja ,która daje nam te magiczne 29 eventów ,gdy zagrałem w "wydarzenie" nic nie wpadło ,ale że było to "boom snipes" ,z którym się już spotkałem ,uznałem to za normalne.
    Dziś był nowy event "this is my rifle" ,w każdym razie nie przypominam sobie ,żebym wcześniej w to grał. Ucieszony ,że osiągnięcie wpadnie kończe mecz ,czekam i....... nic......
    Wie ktoś może dlaczego nie nalicza mi eventów? Mam szansę ns zrobienie achiva?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tehNervan

tehNervan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Chodzi Ci o osiągnięcie Socialite za zdobycie onyksowego medalu za wydarzenia? Bo jeśli tak to z tego co pamiętam to trzeba wziąć udział w 40 wydarzeniach żeby go dostać.

4. King Dodo

King Dodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak ,chodzi o Socialelite. Trzeba wziąść udział w 30 wydarzeniach (nie mogą się powtarzać). Jak już wspominałem ,po aktualizacji każdy otrzymuje 29/30 ,czyli teoretycznie wystarczy wziąść udział w jednym evencie...
    Ja osiągnięcia nadal nie mam ,dziś znów liczyłem ,że wpadnie ,ale niestety...

5. Jizah

Jizah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie wiem dlaczego Ci nie wpada ta ostatnia odznaka, ja co prawda mam już dawno to osiągnięcie zrobione ale ostatnio jak gram to co jakiś czas wpada mi odznaka "judgement" i mi dolicza do medalu

Wczytywanie...

Poleć forum