1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 3 - problem

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez kylex, Sierpień 4, 2014.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, grałem kiedyś wielokrotnie w Gearsów, ale zawsze offline. Niedawno postanowiłem podłączyć swoją konsolę do sieci i spróbować swoich w rozgrywce wieloosobowej. W tym celu stworzyłem bezpłatne konto na xbox live i utworzyłem zupełnie nowy profil. Po uruchomieniu gry, nie wiadomo skąd wskoczyły mi od razu 2 osiągnięcia poziom 5 i poziom 10 podczas gdy nie oddałem nawet jednego strzału. W statystykach w zakładce wyzwania również widnieje już 8 odkrytych postaci i 8%. Otrzymałem też medal Orędownik wojny. Nie rozumiem kompletnie dlaczego wskoczyły mi jakieś statystyki jeszcze zanim zacząłem grać. Może ktoś z was jest w stanie wyjaśnić mi o co tu chodzi? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Teraz dodatkowo zdobyłem onyksowy medal orędownik wojny (wcześniej było 29/30), za to że raz zagrałem w trybie bestii (przy okazji wskoczyły mi 2 osiągnięcia - za zdobycie onyksowego medalu i za zdobycie orędownika wojny), zaś z tego co wiem ten medal zdobywa się poprzez udział w eventach. NIE WIEM KOMPLETNIE CO SIĘ DZIEJE Z TĄ GRĄ. JEST CHYBA TOTALNIE ZABUGOWANA. Czy nikt z was nie miał podobnych problemów?

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nic nie jest zabugowane medal dostajesz gdyż ciężko było by Ci uczestniczyć w 30 specjalnych eventach (w końcu premiera była w 2011 a eventów coraz mniej) za ten medal pewnie wpadło tyle doświadczenia że nabiło Ci od razu kilka poziomów ...zabugowana większej bzdury w życiu nie słyszałem- najbardziej dopracowana gra z serii!

orso // Ortografia po raz kolejny WARN.
    Wiesz co to pisac z konsoli XO tam nie ma polskich znakow jak sie siedzi na US regione! K**** wyjdz na dwor sa wakacje!

Wczytywanie...

Poleć forum