1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of war 3 pytania.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez xanon21, Luty 1, 2013.

1. xanon21

xanon21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam dwa pytania.

1.Kwestia dialogów ,gram.pl puściło 15 minutowy filmik z początku Gearsów 3.I w tym filmiku kiedy w pomieszczeniu gdy Marcus i spółka odczytują płytę wyświetla się dialog ojca Marcusa i kiedy Anya wypowiada coś w stylu" to jest twó ojciec" nie ukazują się napisy do jej wypowiedzi.A u mnie w grze ta wypowiedź jest przetłumaczona.O co może chodzić?
    2.
    Zdarza się się to bardzo rzadko,praktycznie się tego nie odczuwa ,ale nieraz gra się przytnie jakby wczytywała obaszar.Czy to normalne?
    3.Sztuczna inteligencja.Chodzi mi o kompanów ,rzadko kiedy ale jednak potrafią zachować się głupio nieraz szarżują na przeciwnika samotnie.Czy też to się zdarza?

Grę mam oryginalną ,z certyfikatem autentyczności i hologramem na płytce i z najnowszym patchem.Więc czy jest możliwość że coś jest źle?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    1 kwestia wersji moze mieli z bety filmik 2 brak dysku tego wina 3 niestety bledy sa i tak w skrypcie , grajna najwyzszym jak sadzisz ,ze sa slabi.

4. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    2. uroki silnika unreal engine 3, doczytywanie obszarów i tekstur :D

5. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Gears of war 3 pytania.

Hmm... Ja mam gearsy zainstalowane na dysk a i tak przytna, zazwyczaj na checkpoincie ale jak dla mnie mały problem.

Wytapane z XPERII;-)

1 osoba to lubi.
  6. xanon21

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam jeszcze jedno pytanie.
    Zauważyłem taki problem ,najczęściej występuje w zamkniętych pomieszczeniach czy zamkniętych drzwiach do następnego pomieszczenia lub poprzedniego.
    A więc kiedy graną postacią szybko się odwracamy następuje mignięcię jakby białej tekstury.Oglądałem filmy jak inni grają i nie mieli tego typu probelmu.Z czym to jest związane?

7. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Gears of war 3 pytania.

Ja np mam tak samo, troche to irytujace ale da sie żyć widać tekstury w gearsach tak maja

Wytapane z XPERII;-)

1 osoba to lubi.
  8. xanon21

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za odpowiedzi.Niestety dużą wagę przykładam do szczegółów być może za dużą.
    Jeszcze raz dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum