1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 3 - szczegóły z rosyjskiego magazynu rozszyfrowane

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez virus666, Maj 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Rano pojawiły się skany artykułu z rosyjskiego magazynu o grach, w którym przedstawione zostały informacje na temat Gears of War 3. Teraz już wiemy, co zostało tam napisane.

1. Gears of War 3 to nie koniec tej marki. W planach są prequele i spin-offy serii, ale Marcus Fenix nie będzie już w nich głównym bohaterem.
    2. Akcja Gears of War 3 rozgrywa się 1,5 roku po wydarzeniach znanych z GoW2.
    3. Siły COG nie istnieją, ich dowódca zniknął, wszystkie siły zostały rozbite i w małych grupach walczą o przetrwanie.
    4. Wielu ludzi zginęło podczas operacji Hammer of Dawn. Ich spopielone zwłoki widać w trailerze do GoW3.
    5. Co ciekawe, Locusty są w takiej samej sytuacji, co ludzie. Rozdrobnieni, walczą o przetrwanie z rasą Lambentów.
    6. Mało tego, emulsja niszczy planetę i trzeba coś z tym zrobić.
    7. Efektem powyższego jest zmieniający się krajobraz. Pamiętacie dwa screeny z tej strony? No właśnie - to jest ta sama mapa, ale zrzut był robiony w odstępie 5 minut.
    8. Przez te 1,5 roku gromadka pod dowództwem Feniksa zagnieździła się na lotniskowcu "Raven's nest". Uprawiają na nim pomidory i ziemniaki, które będą przedmiotem kilku żartów.
    9. ALARM SPOILEROWY - gra zaczyna się od sceny lądowania Prescotta na lotniskowcu. Przekazuje on Marcusowi plan uratowania planety (możecie wywrócić w teraz oczami). Koniec spoilera
    10. W GoW3 Baird i Cole dostaną swoją porcję fabuły.
    11. Lambenty to wredne pokraki. Nie dość, że są w stanie walczyć z 2-3 przeciwnikami (czyli członkami naszego oddziału) naraz, to na dodatek, gdy są bliskie śmierci, robią samobójczą szarżę kończącą się wybuchem. Ba! Nawet jak zginą, to ich macki nadal są aktywne i mogą zrobić nam krzywdę.
    12. Dostaniemy nowe pukawki i wykańczające ruchy.
    13. Jednym z nowych rodzajów broni jest coś, co działa jak moździerz, ale jego pocisk zamiast lecieć w powietrze, zakopuje się w ziemi i tamtędy wędruje pod lokację wroga. Druga nowa giwera to dubeltówka. Ma co prawda w "magazynku" miejsce tylko na 2 pociski, ale może je wystrzelić jednocześnie. To oznacza większą siłę.
    14. Zgodnie z avatarową modą, mechy są teraz fajne. Podobne maszyny kroczące znajdziemy w GoW3 (będą nazywać się "Silverback") i będą one wyposażone w obrotowe działko i granatnik. Gdy z nich wyjdziemy, działają one jak stacjonarna wieżyczka.
    15. Mechanika żywej tarczy została rozbudowana. Gdy złapiemy takiego np. Locusta, to możemy mu wsadzić pod pancerz granat, a następnie kopnąć go w stronę jego kompanów z okrzykiem "This is Sparta!". Serio, tak będzie w grze.
    16. Granaty (Frag, podpalający i dymny) mogą być ze sobą łączone, zwiększając zadawane obrażenia.
    17. Nareszcie będzie można wymieniać się z innymi graczami bronią i amunicją w trybie kooperacji. To powinno zakończyć te wszystkie kłótnie o naboje do karabinu.
    18. Epic starało się zrobić jak najładniejszą grafikę, więc momentami może na tym ucierpieć jej płynność.
    19. Gra w trybie dla casuali ma być łatwiejsza, a fabuła bardziej wciągająca. Okazuje się bowiem, że prawie 2/3 ludzi nie kończyło poprzednich Gearsów.

http://www.gram.pl/news_8Q3kJOq3_Gears_of_War_3_szczegoly_z_rosyjskiego_magazynu_rozszyfrowane.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    zajebisci e w mojej kolekcji będzie na pewno czy wiadomo czy będzie to exclusiv?

4. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Będzie to ex. Ta gra to flagowy produkt na boxa, nie oddadzą nikomu

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To bardzo fajnie się zapowiada na pewno kupię ten tytuł TO OBOWIĄZEK POSIADACZY XBOX 360

6. Janol23

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    podobno kończy się w tym roku umowa a ex by się przydał ostatnio xbox ma mało

7. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Masz racje .Jeżeli wyjdzie,a na pewno wyjdzie edycja kolekcjonerska to ją kupie.Byle była za rozsądną cenę.

8. Janol23

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    najlepiej mieć wszystkie częsci ja teraz będe zdawał 1 a mam 2 i 1 a w kwietniu 3 :D

9. pawlakmc

pawlakmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm.. Jak mam rozumieć to - "18. Epic starało się zrobić jak najładniejszą grafikę, więc momentami może na tym ucierpieć jej płynność"? Oby tylko nie przesadzili ;) Poza tym gra na pewno będzie rządzić, ta seria nie ma szans na porażkę!

10. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Coś wydaje mi się że z tym " THIS IS SPARTA " to troche przesadzili :p

11. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Super. ogólnie to gearsy to całkiem fajny exclusive ;]

12. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Nie no czadów. Tekst ,, This is Sparta!'' rozbroił mnie na całego....oby zachował się w grze bo naprawdę jest chwytliwy! Przypomniał mi Leonidasa z 300, ah..

13. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ohh yee!!! Gow 3 czekam na to :DD aż od nowa przejdę 1 i 2 hehe Marcus już niedługo ty i ja odkryjemy nowe tereny :DD i skopiemy kilka zadków "Jak dla mnie nie żyje" :DD

14. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wydaje mi sie ze dopiero na Gow 3 zobaczymy kres xboxa co do grafikii... mam nadzieje ze bedzie ładnie :D Jak dla mnie to najbardziej wyczekiwany tytul na 2011 rok :yeye:

15. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Padłem! :D Zapowiada się bardzo dobry exclusive, i jestem dumny że X360 też ma jakieś flagowe tytuły. ;)

16. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ja liczę,że moim najbardziej oczekiwanym tytułem 2011 będzie kolejna część GTA! Moglby kontynuować losy Niko Bellica tyle,że w nowym mieście. W GoW3 również muszę zagrać! Napewno zespół Cliff'a wyciśnie co się da z X360 i jeszcze więcej aby była to najładniejsza gra 2011. Pkt.18 mówi jasno.

17. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    "(...)wsadzić pod pancerz granat, a następnie kopnąć go w stronę jego kompanów z okrzykiem "This is Sparta!":DD
    Dla takich gier kupuje się x360:D Najlepsza seria xboxa:)

18. sid2007

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Widzę ,że wielu spodobał się tekst ,, This Is Sparta'' :)

19. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Chętnie poczekam na 3 część. Może nawet kupię znów xboxa żeby zagrać:)A tekst ze spartą całkiem zabawny jest:)

20. Laskolegas

Laskolegas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Reich
    qwa jak w rajchu znowu zabronia tej gry to wracam do Polski.

21. virus666

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    A zabronili którejś części?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.