1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 4 otrzyma split-screen. Twórca opowiada o testach beta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 5, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeszcze w kwietniu sprawdzimy Gears of War 4, więc deweloperzy postanowili wyjaśnić kilka zagadnień dotyczących produkcji. W tytuł bez problemu pogramy na podzielonym ekranie i wspólnie z kumplem będziemy miażdżyć nadciągających oponentów.

Dokładnie 18 kwietnia rozpoczną się testy Gears of War 4. Twórcy wcześniej zapowiedzieli, że w tym dniu z tytułem zapoznają się gracze, którzy zagrali w Gears of War: Ultimate Edition (Xbox One/Windows10). Jednak już 24 kwietnia zmagania zostaną rozszerzone i będziemy mogli uczestniczyć w otwartych testach.

W sprawie wydarzenia postanowił wypowiedzieć się Rod Fergusson, który postanowił wyjaśnić ważną kwestię. W trakcie bety sprawdzimy bardzo wczesny kawałek kodu, więc musimy liczyć się z napotkaniem na błędy lub pewne niedogodności. Autorzy przestrzegają, że gra nie zaprezentuje finalnej wersji, ponieważ przedstawiony kawałek nie został jeszcze specjalnie wypolerowany. To prawdziwa techniczna beta.

Mamy jednak bardzo dobrą wiadomość dla fanów kanapowej rozgrywki. Fergusson zaznaczył, że w trybie sieciowym bez problemu zagramy w kooperacji. Ekran zostanie podzielony, ale w tej sytuacji musimy liczyć się z mniejszą liczbą klatek na sekundę. Multiplayer czwartej odsłony Gearsów śmiga normalnie w 60 klatkach na sekundę, ale podczas kooperacji zagramy w 30 fps-ach. Warto na pewno dodać, że już wcześniej dowiedzieliśmy się, że w kampanii również pojawi się split-screen.

Ja oczywiście bardzo chętnie zapoznam się z tym kodem. Akurat Gears of War ma w moim sercu specjalne miejsce, więc na pewno chętnie sprawdzę nadciągającą pozycję The Coalition.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BushyAxis793

BushyAxis793 Znachor Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raszków
    Zobaczymy jak to będzie. Ja nie mogę się doczekać :D

4. tgk

tgk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko spoko szkoda tylko ze GoW4 jest na win10 a XO jeszcze nie kupiłem :(

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
  6. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Szkoda? Ja się cieszę :D nie mam Xbox i będę mógł go sobie ograć! !! Mega :) już czekam.

Wysłano z AK-47

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ale gdzie pisze ze gow4 będzie na pc ?

8. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Otwarta beta super :D jestem ciekawy co wymyślili po części gow4 przyczyni się do tego ze wybrałem xo ;)

9. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez tego trybu by zabili serię. Nawet nie dopuszczałem myśli, że nie będzie opcji podzielonego ekranu. Dla tej serii zmieniłem maszynkę na x0 i czekam na gow4. Jeszcze po ciuchu marzy mi się Kayn i Lynch( 2 była rewelacja) i army of two(3 część dała radę -średnia seria ale miała podzielony ekran). Niestety internet zabił tryb podzielonego ekranu na konsolach.

Wczytywanie...

Poleć forum