1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gears of War 4 również na PC - gra wspiera cross-play i cross-buy. Oglądajcie rozgrywkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 13, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Powiedzmy sobie szczerze – produkcji The Coalition nie mogło zabraknąć na konferencji Microsoftu. Deweloperzy postanowili zaprezentować nowy fragment rozgrywki z tej wyczekiwanej produkcji na Xboksa One.

Gears of War 4 to jedna z największych tegorocznych premier. Microsoft otwarcie mówi, że zamierza właśnie za pomocą tej produkcji przekonać do swojej konsoli nowych graczy. Nie jest to w zasadzie jakiekolwiek zaskoczenie – pozycja debiutuje już w październiku, a sympatycy marki Xbox od dawna czekają na czwartą opowieść w tym uniwersum.

Największa niespodzianka już na samym początku? Gears of War 4 zadebiutuje również na komputerach osobistych! Gracze mogą szykować się na wspólnie ubijanie potworów, ponieważ gra jest pierwszym tytułem w programie Xbox Play Anywhere! Jednocześnie gracze kupią tytuł tylko raz – Gearsy będą wspierać opcje cross-play i cross-buy!

Twórcy zapowiedzieli również nową hordę. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowe ujęcia z rozgrywki i gra… Nie zawodzi. W sumie jest to prawdziwy pewniak, którym powinni zainteresować się wszyscy posiadacze konsoli Microsoftu oraz... Komputerów osobistych.

Na filmie pojawiła się spora niespodzianka… Twórcy nie zapomnieli o ikonicznym bohaterze całej serii. Panie i Panowie… MARCUS POWRÓCI! Poniżej możecie spojrzeć na piękny kontroler... Oj, będzie się działo!

2. Lotnik421 Xbox One

3. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak przekonuje do kupna swojej konsoli, że wydają GoW'a 4 na PC... Zero logiki

4. tgk

tgk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wydaja na PC ale bd działać tylko na win 10 wiec i do tego systemu chcą nas przekonać :)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1853
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A Ty jako gracz konsolowy tracisz coś na tym, że ktoś na PC sobie również w to zagra? Bo według mnie nie. Tak samo musi kupić grę jak i Ty i wyobraź sobie, że taki gracz PCtowy nic nie wyciągnie z Twojej kieszeni przy tym ;)

6. galaretka007

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tu nie chodzi o mój hajs.
    Po prostu szkoda mi eksów, bo gdyby nie skupiali się na dwóch platformach tylko na jednej, to byśmy mieli eksy na poziomie Uncharted 4. Te dbanie o szczegóły, te detale, przywiązanie do marki. A nie, raz jedno studio, raz drugie, zamknięcie marki, albo przereklamowane jakiś shit. Nikomu nic nie szkoduję ale niestety tak to jest... Po drugie chciałbym żeby M$ docenił w końcu swoich klientów, tak fajnym i przemyślanym eksem (chociaż jednym!), tak jak to zrobiło Sony z Uncharted 4.

Nie doczekanie moje... ;__;

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sony też wydaje gry na swoje konsole ale jakoś nikt nie marudzi a tu jest identyczna zasada.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie jest identyczna sytuacja.

Lecz sa plisy zwyklego xbox zakupimy w cenie 500zl(uzywany) to chyba dobra cena co do jakości! Zas pctowi gracze zyskują swietne tytuły ci co maja.sony i pcodealne rozwiazanie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mnie osobiście to mało obchodzi że gry są dostępne na XO i PC, nie zżera mnie przez to zazdrość że ktoś kto nie ma tej konsoli również pogra w grę którą mam i ja, myślę że nie o to wszystkim w tym chodzi...
    Jednak Ci co twierdzą że EXY napędzają sprzedaż Xboxa mają sporo racji !
    Sam osobiście mimo to że przy tej generacji nie wybrałem ONE (kupię zapewne dopiero wer. Scorpio) to przy premierze Halo5 poleciałem do sklepu jak oparzony po X'a dla tej właśnie jednej gry.
    Kupiłem później jeszcze kilka tytułów na konsole amerykanów więc jest to adekwatny przykład że jednak EXY napędzają sprzedaż i marka powinna pozostawić sobie choć kilka mocnych tytułów które są tylko kojarzone z tą, a nie inną marką - takie jest moje zdanie.

galaretka007 lubi to.
  10. galaretka007

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie tak jak Sony ma U4, teraz świetny God of War? A Xbox? Tylko Halo aż do teraz bo przyszłe części będą na Win 10. Chodzi o wyrobienie marki, a Xbox ją traci. Po co reszta ma kupować Xboxa jak już wszystko będzie szło na PC'ty. Kto ma PC'ta na bank jak już będzie chciał kupić konsolę to padnie wybór na Sony.
    Halo, Gow, Crackdown... Czyli mam NUC'a udającego konsolę :c.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie zapominaj ze sony ma jeszcze the last of us , teraz będzie na pewno swietne days gone, nowy wizerunek gow, dla pewniej grupy bedzie jeszcze horizon ... i the guardian, mi bardzo podoba się human cos tam. Na pewno będę chciał ograć gearsy na one, i moze forze horzion 3.

Bełkot od Microsoft mnie zupełnie nie przekonał. Korporacyjna wizja, ktora jie ma sensu...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

galaretka007, maxoff i Lambo69 lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum