1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA Gears of War 4

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 18, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

Ostatnia edycja: Maj 3, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. shorty19882

shorty19882 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rawicz
    Wypowiem się jako fan serii oraz osoba która zjadła zęby na multi:
    -pierwsze co rzuca się w oczy to to, że jest za kolorowo !!! bardziej przypomina to Sunset Overdrive... Gearsy to mroczny i ponury klimat.
    Druga sprawa: dostajemy grę na nową generację a graficznie wygląda słabo, rzekłbym, że GoW 3 wygląda lepiej.
    Pomijam masę bugów bo to w końcu beta ( mam tylko nadzieję że poprawią animację przy zabójstwach z shotguna)
    Ogólnie to jest to taki shooter z elementami Gears of War i wypada przeciętnie

4. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kilka rozgrywek za mną.
    Grafika: bardziej kolorowo, tekstury nieznacznie lepsze. Ale nie to mnie lekko martwi. Za mało ruchomych przedmiotów na mapie. Mało co się rusza tak sterylnie. W gow3 mimo że tekstury słabsze to więcej klimatu i różnorodności (np. mapy KRUK, Stare miasto, kasa, arena, suchy dok, okopy, krwawa jazda)
    Rozgrywka: bardzo podobnie jak w GoW3 więc fajnie. Bohaterowie jakoś mniejsi i odchudzeni - może mniej pancerza (może wrażenie). Szarańcza jak chodzące jaszczurki, ale może być. Doszła nowa broń, ale i ubyło. Największy zawód to brak obrzyma. Na tych mapach gdzie jest dużo pojedynczych przeszkód idealny. Trzeba się uczyć znowu strzelby.
    Dźwięk: Nie wiedziałem na początku co jest nie tak. A tu nagle: mało komentarzy podczas strzelanin. Szarańcza to jakieś niemowy i zero dźwięku. Brak dialogu motywacyjnego na koniec rozgrywki - straszna kicha- oraz mało dźwięku środowiska. Najbardziej brakuje mi dźwięku obrzyma( bo go nie ma- mega kicha)
    Liczę że w końcowej edycji nie będzie głosowań na mapy bo będzie duża powtarzalność ulubionych map.
    Jeszcze muszę przetestować podzielony ekran z żoną- dam znać pewnie po weekendzie.
    Wiem, że i tak kupię tę grę i przejdę z żoną kampanię na podzielonym ekranie. To nasza ulubiona seria.
    Wymieniłem tylko minusy. Mimo tego i tak chce mi się ciągle testować tą bete, na ile czas pozwoli.
    Po skońćzeniu kampanii multi nabierze klimatu i innego wymiaru. Miłego grania.

Ps. Nikt w to nie gra?? dziwie się, że pierwszy piszę hehe.
    jednak drugi

5. marthinez

marthinez Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Inni tez grają. :)
    Grafika troche słaba, wiele błędów jak to beta.
    Poza tym stary, dobry gyros.

6. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Jeszcze nie grałem ale zagram na otwartych beta, ale puki co mogę powiedziec ze uwagi dotyczące grafiki tekstur i dźwięku troche nie na miejscu bo gra wyjdzie listopad grudzień a mamy kwiecień wiec jeszcze szmat czasu a to wczesna beta i w dodatku sami twórcy mówili ze textury i grafa są okrojone wiec po co to pisac, bledy no są na pewno i po to ta beta żeby je wyłapać i usunąć. Jak czytam nie które komentarze to mam wrażenie jak co nie którzy chcieli by juz miec na beta w pełni sprawny tytuł.
    Ps. Bez obrazy to tylko moje spostrzeżenia pozdro .

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Kilkanaście meczów za mną i szczerze powrót dobrych gearsow chyba jednak nadejdzie . Gra się tak samo dobrze jak za czasów GOW3 . Mapy w końcu nie jakies nie wiadomo jakie ze skokami przeskokami i labiryntami tylko wybiegamy z dwóch stron i walczymy na środku mapy .Powrót przylepnych granatów , nowa broń dla mnie osobiście średnia. Delikatnie za mało mroczna te kolory ale to wczesny kod więc liczę że się to zmieni . Po za tym gra się tak dobrze ze pomimo iż to beta można by grać cały czas jak w pełną wersje .

8. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Dopiero dziś przyszło mi mimo posiadania Ultimate pograć w betę ale osobiście się nie zawiodłem. Multi jest dobrze zbalansowane - nie ma zbytniego biegania tylko konkretna naparzanka. Graficznie jest okej, singiel będzie w tej kwestii lepszy - ale cóż, 60 FPS jednak mamy a dobre multi i zabawa raczej przewyższają graficzne wodotryski.

Ogrywając dłużej śmiem twierdzić, że jest to nawet niższa półka graficzna od Ultimate Edition po sieci - serio. Mi to nie przeszkadza, bo gra trzyma 60 FPS i strzela się przyjemnie ale wodotrysków nie ma i tekstury miejscami są w słabej jakości.

Ostatnia edycja: Kwiecień 23, 2016
  9. Mariusz86

Mariusz86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    Popieram w 100%. Graficznie jest dość kiepsko. W singlu podobno ma być lepiej kosztem 30fps ale mniejsza o grafikę. Gra się bardzo przyjemnie a w dodatku mamy na multi 60 klatek co akurat dla mnie jest najistotniejsze.

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra się fajnie o ile mam dobrę połączenie czesto latam po mapie i nic nie mogę ugrać co psuje cała zabawe (choć to chyba wina mojego netu - ostatniu gubi sporo paczek). Graficznie dno dna i kawał mułu, klimatu brak, mapy puste-sterylne (Liczę że do października się to diametralnie zmieni). Na dzień dzisiejszy UE dużo bardziej grywalne :p Choć tu tez mam ostatnio spore lagi ... :/

Niższa pólka? pPrzecie to ze dwie półki niżej! Do tego gra nie trzyma 60fps czesto sa spadki do ok 50fps co objawia sie czesto ogromnym czasem klatki (frame time) przez co opóźnienie na kontrolerze drastycznie rośnie. Beta 4 technicznie jak i wygladem nie ma startu do UE.

Edit: Od wczoraj wieczora internet dziala jak nalezy (po kontakcie z dostawca) i w końcu mogłem normalnie dobic do 20lvl. Gra się fajnie głównie to zaleta GNASHER'a który w końcu dziala tak jak powinien, z łuku strzela mi sie srednio a nowa broń nawet fajna. Jeśli do października poprawia wyglad i dzialanie gry to na bank zaopatrze sie na premiere.

Ostatnia edycja: Kwiecień 29, 2016
  11. Rentag_nr1

Rentag_nr1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do wrażeń, to zapraszam do wideorelacji

mrland i mauly lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum